Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Dom Weselny Vivat Półwiosek Stary

Dom Weselny Vivat Półwiosek Stary

Postautor: gosc » 5 maja 2009, 19:35

Witam, prosze o opinie domu weselnego Vivat w Półwiosku Starym, jakie jedzenie?
gosc

Postautor: ElNarratore » 5 maja 2009, 20:13

Polecam w 1000 %, świetna sala, miła obsługa, jedzenie bardzo smaczne i do oporu, bawiłem się już tam chyba 3 raz w ciągu roku i na pewno jeszcze tam zawitam, jeszcze raz polecam i życzę powodzenia ;)
ElNarratore

Postautor: flisak » 5 maja 2009, 20:40

ElNarratore pisze:Polecam w 1000 %, świetna sala, miła obsługa, jedzenie bardzo smaczne i do oporu, bawiłem się już tam chyba 3 raz w ciągu roku i na pewno jeszcze tam zawitam, jeszcze raz polecam i życzę powodzenia ;)
Autorekama nie sądzicie ,po co tak nie lepiej poczekać az sama zapracuje restauracja na dobrą renome tego sie nie da zrobić tak od razu tylko latami pracy
flisak

Postautor: Gość » 6 maja 2009, 15:27

byłem tam niedawno dowiedzieć się o terminy, można przebierać, mają wolny termin w czerwcu, sierpniu, wrześniu! to chyba daje do myślenia, skoro większość sal po rezerwowana na dwa lata do przodu???
Gość

vivat

Postautor: kaśka 22 » 25 maja 2009, 17:48

Nie wiem,kiedy się pytałeś o wolne terminy,bo ja byłam w styczniu i mieli tylko jeden wolny termin w pazdzierniku.Szkoda,bo zależało mi na ciepłym miesiącu,a słyszałam bardzo dobre opinie....
kaśka 22

Postautor: Gość » 25 maja 2009, 21:48

Byłam i jak dla mnie tragedia,wieś tańczy i śpiewa, ale każdy lubi coś innego. Swoją drogą do myślenia daje fakt że ciągle sami o sobie wypisują super opinie.. wystarczy przejrzeć forum..
Gość

Postautor: SZUNA_1980 » 27 maja 2009, 11:42

JA TEZ TAM BYLMA NA WESELU KUZYNKI, PYTALAM SIE O WOLNY TERMIN, TO MAJA JEDEN NA 2010 ROK, WIEC NIE WIEM KIEDY TY PYTALES ;]
MOIM SKROMNYM ZDANIEM LOKAL CIESZY SIE DOBRA RENOMA I NIE WARTO PRZEGLĄDAĆ KONIŃSKIEGO FORUM W CELU ZDOBYCIA OPINI EWENTRULANIER TYLKO ZDOBYCIA NUMER I SAMEMU SPRAWDZENIU LOKALU I OPNIII WSROD WŁASNYCH ZAUFANYCH ZNAJOMYCH.
RESZTA TO RASOWA AUTOREKLAMA.

JEDNAK FAKT, FAKTEM, ILU OSOB SIE NIE PYTALAM O TEJ LOKAL DAJA PONAD 60% POZYTYWNYCH OPINII. NALEZY SPRAWDZIC SAMAMU.
JA ZDECYDOWALAM SIE NA WESELE POD POZNANIEM W KIEKRZU, Z WIELU CZYNNIKOW, ALE GDYNYM BYLA ZMUSZONA ROBIC W TYM OBLUDNYM MIESCIE JAKIM JEST KONIN ZORBILAM BYM W VIVACIE W POLWIOSKU,

POZDRAWIAM,
SZUNA
SZUNA_1980

Postautor: Gość » 27 maja 2009, 12:22

Wynajomowałam tam sale na wesele w zeszłym roku i mogę polecic ten lokal w 100%, byłam zadowolona z obsługi jak i jedzenia.
Gość

Vivat

Postautor: paula23 » 21 czerwca 2009, 19:15

Czytam to forum,bo sama szukam sali na wesele i stwierdzam,że nie warto wierzyć opiniom...
Byłam w Vivacie i nie mieli ani jednego wolnego terminu w tym roku i większość zajętych w przyszłym.Ludzie,po co wypisujecie te głupoty?????
paula23

wesele

Postautor: karl » 23 czerwca 2009, 18:24

W życiu nie zdecydowalibyśmy się z narzeczoną na salę,czytając tylko opinie na tym forum !Każdy musi sam pojechać,obejrzeć i ocenić,czy tego właśnie szuka!!!
Zgadzam się z opinią,że w Koninie mieszkają obłudni ludzie i jeśli komuś coś wychodzi-to należy go zgnoić!!
karl

wesele

Postautor: mimi » 1 lipca 2009, 21:16

Dobrze,że nie uwierzyłam w niektóre opinie na forum.
Pojechałam sprawdzić i dzięki Bogu!! Mam fajną salę za niezłe pieniądze.
mimi

Postautor: Gość » 15 lipca 2009, 09:52

Miałam wesele-super sala obsługa..Proszę sprawdzic:)
Gość

vivat

Postautor: renata 23 » 19 sierpnia 2009, 16:35

Trzeba pojechać,samemu sprawdzić. Tyle sie rożnych rzeczy pisze....
Polecam!!!!
renata 23

vivat

Postautor: lilka » 25 sierpnia 2009, 15:14

Ślubuję w przyszłym roku i też szukałam sali.Objechałam z narzeczonym kilka w okolicach Ślesina,droższe,tańsze,z pokojami lub bez.Czytałam wcześniej opinie na forum.Ale zdecydowałam sie dopiero po rozmowie z właścicielką.
lilka

Postautor: Gość » 25 sierpnia 2009, 15:48

byłem tam w sobotę na weselu! szkoda słów, jedna wielka porażka! na szczęście nie było to moje wesele i nie mój wstyd! połowa gości modliła się tylko, aby doczekać 1 w nocy i uciec do domu!
Gość

Następna

Wróć do Konin