Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

LARYNGOLOG

LARYNGOLOG

Postautor: vival » 9 grudnia 2009, 11:39

Potrzebuje pomocy. Jakiego Laryngologa polecacie dla dziecka ,najlepiej prywatny , córka mówi ,ż e coś ma w gardle ale żaden lekarz nic nie widzi, dlatego potrzebny jakiś dobry laryngolog, z podejściem do dziecka. Jeśli ktoś zna to poproszę o namiary na email:
vival22@gazeta.pl. Będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam
vival

LATYNGOLOG

Postautor: inka » 9 grudnia 2009, 12:07

najlepszy lekarz jaki znam to p.Ludwik Z. przyjmuje na ul.Budowlanych oprocz czwartku od 15.30 do 18..
inka

DOBRY LARYNGOLOG

Postautor: GOŚC » 9 grudnia 2009, 13:09

z całą odpowiedzialnością polecam prof Rydzewskiego,Pracuje w Poznaniu w szpitalu im.Raszei jest to najlepszy laryngolog jakiego spotkałam.Leczyłam tam moje dzieci,jako jedyny postawił prawidłową diagnozę .Przyjmuje 1 raz w m-cu na kolejowej
GOŚC

Postautor: Gość » 9 grudnia 2009, 13:57

polecam zdecydowanie p. Makarowicz. Przyjmuje w Kole prywatnie. W szpitalu na laryngologi też. Super fachowiec. Operował moją córcie. Profesjonalista w każdym calu. Miły i sympatyczny zwłaszcza dla dzieci.
Polecam także p. Pieńkowskiego Piotra. Wspaniały fachowiec. Przyjmuje prywatnie w KOninie a w szpitalu w Poznaniu. Wspaniałe podejście do dzieci. Gorąco polecam.
Gość

Postautor: Gość » 9 grudnia 2009, 13:57

Dr. Kukuła ze Strzelna, w piątki przyjmuje w Kleczewie
Gość

Postautor: Gość » 9 grudnia 2009, 22:01

Anonymous pisze:polecam zdecydowanie p. Makarowicz. Przyjmuje w Kole prywatnie. W szpitalu na laryngologi też. Super fachowiec. Operował moją córcie. Profesjonalista w każdym calu. Miły i sympatyczny zwłaszcza dla dzieci.
Polecam także p. Pieńkowskiego Piotra. Wspaniały fachowiec. Przyjmuje prywatnie w KOninie a w szpitalu w Poznaniu. Wspaniałe podejście do dzieci. Gorąco polecam.
\
Również polecam dr Makarowicza.Usuwał migdały u mojego 4-letniego syna .Bardzo rzetelny i konkretny lekarz.
Gość

Laryngolog

Postautor: gośc » 9 marca 2010, 08:57

Czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr Pieńkowski Laryngolog z Poznania tj. w którym miejscu, adres. Jestem z Koła wybieram się do niego i nie wiem gdzie jechać?
gośc

Postautor: Gość » 9 marca 2010, 14:16

Kondratowicz w eskulapie super laryngolog:):)Polecam.
Gość

Laryngolog

Postautor: mc » 9 marca 2010, 18:04

Dr P. Pieńkowski przyjmuje prywatnie w Koninie za bydynkim talekomunikacji (blisko ronda i Mc Donalda)
mc

Dobry laryngolog dr Gajewski

Postautor: pacjentka » 12 maja 2010, 20:10

Zdecydowanie polecam dr.Gajewskiego- fachowiec, miły, kompetentny- operował moją córkę- nic ją nie bolało, a do tego zabieg wykonany znacznie szybciej niż u innych pacjentek operowanych przez innych lekarzy więc stres też krócej trwał!
pacjentka

Postautor: Gość » 13 lipca 2010, 16:31

Polecam doktora Gajewskiego , Wszystkie szczegóły znajdziecie na jego stronie laryngolog.konin.pl
Gość

Postautor: Łukasz123 » 24 sierpnia 2010, 23:55

Polecam doktora Gajewskiego
Łukasz123

Postautor: K. » 26 sierpnia 2010, 09:34

Pani Dr Wawrowska- kompetenta, rzeczowa , ludzka i niezwykle sympatyczna .
Przyjmuje prywatnie na ul. Wodnej w Starym Koninie .
K.

Postautor: Gość » 26 sierpnia 2010, 17:10

Doktor Gajewski - bardzo kompetentny lekarz, który ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przyjmuje w szpitalu w poniedziałki od 8 do 13.
Gość

doktor Gajewski dobry laryngolog

Postautor: pacjent » 27 sierpnia 2010, 16:45

Polecam dr. Gajewskiego-pomógł już mojej rodzinie i kilku znajomym. Na kasę chorych trudno się do niego dostać, prywatnie- gabinet koło pasażu Fryderyk, tel do rejestracji 602600124.
pacjent

Następna

Wróć do Konin