Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!Gdzie mozna wszyć esperal?:(

!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!Gdzie mozna wszyć esperal?:(

Postautor: Zrozpaczona » 1 stycznia 2010, 14:27

Bardzo prosze panstwa o pomoc potrzebuje wszywki dla meza:( jesli wie ktos cos na ten temat błagam o pomoc:(
Zrozpaczona

Postautor: zrozpaczona » 1 stycznia 2010, 14:51

:( znajomy wszywa sobie juz od trzech lat i pomaga mu... nie pije(lekarz który mu to robił niedawno zmarl i nie wiem gdzie tego szukac) moze nie kazdemu pomaga ale chcemy spróbowac :( POMÓZCIE:(
zrozpaczona

Postautor: Zrozpaczona » 1 stycznia 2010, 16:56

nie:(
Zrozpaczona

Postautor: Gość » 2 stycznia 2010, 00:28

Hej wiem dokładnie bo rok temu równiez miałam taki problem i zaprzestano juz wszywac Esperal. Specjaliści twierdzą, że to nie skuteczne lekarstwo i zalecaja terapie. Ja obszukałam wszystkie apteki i internet i nic. Nie dostaniesz go nigdzie
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2010, 00:38

Gość pisze:Hej wiem dokładnie bo rok temu równiez miałam taki problem i zaprzestano juz wszywac Esperal. Specjaliści twierdzą, że to nie skuteczne lekarstwo i zalecaja terapie. Ja obszukałam wszystkie apteki i internet i nic. Nie dostaniesz go nigdzie

Esperalu nie wszywają nie dlatego, że był nieskuteczny tylko dlatrego że zaprzestano jego produkcji w związku z linia technologczną, która okazała się być za droba i produkcja nieopłacalna. Trzeba podzwonić po polsce, bo sa jeszcze lekaże co mają zapasy Esperalu. Mój tata wszywał i przestał pić. Terapie mu nie pomagały a Esperal pomógł. Tak więc dla każdego co innego jest odpowiedzie.
Gość

Postautor: AA » 2 stycznia 2010, 01:20

NIESZUKAJ POMOCY NA TYM FORUM LM TU SOBIE NIEODPOWIEDZIALNE OSOBY ZABIERAJA GLOS TO JEST ZA POWAZNY PROBLEM ZEBY SZUKAC PORADY NA TYM DZIADOWSKIM FORUM WYSTARCZY W WYSZUKIWARCE WPISAC ALKOCHOLIZM LECZENIE LUB JAKIES FORUM AA TO CI DORADZA
AA

Postautor: Gość » 2 stycznia 2010, 05:01

przepraszam a gdzie pani tata go wszywał?moze jakis kontaktpoda pani :(
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2010, 05:57

Anonymous pisze:przepraszam a gdzie pani tata go wszywał?moze jakis kontaktpoda pani :(
Miał wszywkę na Glince na Nowym Koninie, ale to jeszcze było jak wszywki były dostępne. Zobacz na Allegro pod hasłem "Esperal" albo "odtruwanie". Czasami lekarze oferują wszywki jako usługę podając nr telefonu i miasto. Można się umówić na wizytę. Mam nadzieję, że znajdziesz coś. Wiem jak ciężko żyje się z alkoholikiem :( i jak ciężko być współuzależnionym pomimo że niepijącym :(
Gość

wiem

Postautor: viola » 2 stycznia 2010, 12:38

jeszcze rok temu wszywał tam mój szwagier Dr.Hembowicz przychodnia na ul. Goździkowej 2 tel.245-87-80
viola

Postautor: zdesperowana » 2 stycznia 2010, 13:38

pani Violu i co pomogło szwagrowi?pije nadal?
zdesperowana

Postautor: viola » 4 stycznia 2010, 15:44

tak, pomogło nie pije i mam nadzieję że już się nie napije, czas pokaże, pozdrawiam i trzymam kciuki , naprawdę warto walczyć do końca, znam kilka osób które po wszywce nie piją mój wuja nie pije już 8 lat:)))
viola

Postautor: zrozpaczona » 4 stycznia 2010, 19:50

Wszył sobie wczoraj przyjechał lekarz z Poznania do domu 600zł + 300za przyjazd zobaczymy co dalej!Pozdrawiam i dziekuje wam wszystkim!
zrozpaczona

Postautor: Gość » 5 stycznia 2010, 02:25

Esperal pomaga w przypadku alkoholików, którym nie pomogła terapia lub nie chcą z niej korzystać z różnych przyczyn, ale mają choćby trochę motywacji, aby nie pić lub ich choroba nie jest jeszcze bardzo zaawansowana. Esperal moga tym, którzy jej "nie wydrapią", dosłownie jak napisałam. Wszywka to dobry straszak, gdyż osoba, która się napije, wówczas żle się czuje (np. wymiotuje), ale niestety można esperal jak to mówią "znawcy "przepić" lub co niektórzy go sobie wydrapują. Dlatego wiem, że to trudne, ale musisz go dyskretnie obserwpwać. Dyskretnie podkreślam.
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja