Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

firma Caganowski

firma Caganowski

Postautor: gosc » 1 stycznia 2010, 12:20

witam potrzebuje informacji na temat tej firmy z Posady jak tam z pracą czy biorą bez doświadczenia to jest transport krajowy czy miedzynardowy dzieki za odp
gosc

Postautor: edek kier » 2 stycznia 2010, 10:06

on ma krajowy i miedzynar.placi roznie, ale ma chumorki i ludzie maja go dosyc
edek kier

Caganowski

Postautor: pilne.. » 2 stycznia 2010, 10:51

Witam , szukam bylych kierowcow wspomnianej firmy- moze ktos ma na nich namiary......
pilne..

namiar na kierowcę

Postautor: były kierowca » 2 stycznia 2010, 14:28

Jeżdziłem kiedyś w tej firmie na przepinkach na zachodzie.
były kierowca

firma CAGANOWSKI

Postautor: kierowca » 2 stycznia 2010, 14:36

A o co chodzi z tymi kierowcami.Może macie jakąś inną robotę tylko żeby nie było że jakaś lipa i żeby pieniądze były na czas jak tu bo tu już jestem 3 lata i nigdy mi się nie spóżnił z wypłatą
kierowca

Postautor: gosc » 2 stycznia 2010, 14:49

a wiecie koledzy czy bierze bez doswiadczenia na kraj a on ma zestawy czy solówki też? bo szukam pilnie roboty
gosc

firma caganowski

Postautor: szukający pracy » 2 stycznia 2010, 15:08

Z tego co wiem nie ma przyjęć bo jest cały czas stała ta sama ekipa
szukający pracy

do bylego kierowcy firmy Caganowski

Postautor: pilne.. » 2 stycznia 2010, 21:13

Odpisz na ten adres to wprowadze Cie w temat
wgawel@live.nl
pilne..

Postautor: były pracownik » 11 stycznia 2010, 12:00

to jest wyzyskiwacz nikomu go nie polecam odejmuje z wypłaty za wszystko co sie da nie miałem miesiaca zeby cała wypłata była w reku
były pracownik

Caganowski

Postautor: pilne.. » 11 stycznia 2010, 17:59

Witam
Do bylego pracownika firmy Caganowski , prosze o kontakt na adres
wgawel@live.nl
Tez bylem pracownikiem tej firmy i zostalem delikatnie mowiac oszukany , sprawa jest w sadzie pracy...
pilne..

Caganowski....

Postautor: pilne.. » 27 stycznia 2010, 16:32

prosze bylych kierowcow wyzej wymienionej firmy o kontakt mailowy

wgawel@live.nl
pilne..

Re: firma Caganowski

Postautor: Gość » 14 maja 2012, 07:30

Witam i jak u Caganowskiego poprawiło się bo widze że szukają kierowców i zastanawiam się nad tą firmą.Trasy na Anglie w podwójnej obsadzie.
Gość

Postautor: kierowca xxx » 28 stycznia 2014, 19:11

nie polecam pracy u niego ani na angli ani na kraju.obciąża za wszystko co się da ,płaci nie regularnie, śmieszne stawki, obcina kilometry ,a jak coś nie tak (chcesz wolne lub chorobowe)to zwalnia i kasy już nie dostaniesz nie polecam wręcz odradzam.pracowałem tam rok i wstydzę się komuś przyznać bo się ze mnie śmieją.
kierowca xxx

Postautor: życzliwy » 28 stycznia 2014, 22:45

Nic dziwnego, że się śmieją. Wróć do szkoły NIEUKU i naucz się ortografii. A potem wypowiadaj się na forum.
życzliwy

Postautor: pppx » 5 lutego 2014, 11:46

Jeśli chodzi o samego pracodawcę to jest ok, kasa zawsze na czas jest. Co do urlopu lub chorobowego to nie słyszałem żeby kogoś zwolnili za to. Urlop Ci się należy i koniec. Co innego spedycja pod którą jeździ, Raben-kto w temacie ten wie czego się po tej firmie spodziewać.
pppx

Następna

Wróć do Praca w regionie