Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Mieszkanie

Mieszkanie

Postautor: FilipZKonopi » 7 stycznia 2010, 15:18

ile za meiskzanie na kwiatowym
FilipZKonopi

Postautor: iiiii » 10 stycznia 2010, 14:35

Ludzie dostają na dekiel krzyczą po 4 tysia za metr kwadratowy. A najciekawsze jest to że w nowo budowanym bloku na oś. kwiatowym 1m= 3300. Buradztwo w tym Kole. Wracając do tematu za m2 mozna wołać 2.400
iiiii

Postautor: zainteresowany » 11 stycznia 2010, 14:48

Do kolegi powyżej. " Można wołać 2400zł/m2". Śmieszą mnie takie wypowiedzi, rozkazywac to Ty możesz psy, a nie ludziom, ile mają brać za mieszkanie. Szczyt nieiwedzy z Twojej strony. Tak za nowy płacisz 3.400zł/m2 w stanie surowym, nic w nim nie masz, a za coniektóre mieszkanie zapłacisz 4.000zł/m2 i masz je w wysokim standardzie, gdzie urządzenie surowego pochłonęło by dużo więcej kosztów. Więc jeżeli nie mamy o czymś pojącia to nie zabieramy głosu, bo się ośmieszamy. Gdybyś Ty był właścicielem mieszkania w blokach na sprzedaż chciałbyś tyle kasy, co inni, czyli jak najwięcej. Pozdrawiam
zainteresowany

Postautor: Gość » 11 stycznia 2010, 15:36

zainteresowany pisze:Do kolegi powyżej. " Można wołać 2400zł/m2". Śmieszą mnie takie wypowiedzi, rozkazywac to Ty możesz psy, a nie ludziom, ile mają brać za mieszkanie. Szczyt nieiwedzy z Twojej strony. Tak za nowy płacisz 3.400zł/m2 w stanie surowym, nic w nim nie masz, a za coniektóre mieszkanie zapłacisz 4.000zł/m2 i masz je w wysokim standardzie, gdzie urządzenie surowego pochłonęło by dużo więcej kosztów. Więc jeżeli nie mamy o czymś pojącia to nie zabieramy głosu, bo się ośmieszamy. Gdybyś Ty był właścicielem mieszkania w blokach na sprzedaż chciałbyś tyle kasy, co inni, czyli jak najwięcej. Pozdrawiam

To nie jest tak że wysoki standard komuś ma się podobać bo 3/4 kupowanych mieszkań i tak jest remontowana "dla własnego widzi mi się" każdy chce mieszkając w danym mieszkaniu zrobić po swojemu itd. Ale racją jest że wyposażenie lub doprowadzenie do tzw. standardu kosztuje i to sporo... Z drugiej jednak strony ceny mieszkań na rynku wturnym w Kole są porównywalne jak w większych miastach tj. Konin, Włocławek itp. a niekiedy nawet droższe i tu powstaje pytanie czy nie za drogie?? Należy pamiętać mimo wszystko o roku budowy danego bloku czy kamiennicy podczas wyceniania.
Przepraszam że wtrącam się w wątek mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, po prostu wyraziłem swoje zdanie. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2010, 22:41

Anonymous pisze:
zainteresowany pisze:Do kolegi powyżej. " Można wołać 2400zł/m2". Śmieszą mnie takie wypowiedzi, rozkazywac to Ty możesz psy, a nie ludziom, ile mają brać za mieszkanie. Szczyt nieiwedzy z Twojej strony. Tak za nowy płacisz 3.400zł/m2 w stanie surowym, nic w nim nie masz, a za coniektóre mieszkanie zapłacisz 4.000zł/m2 i masz je w wysokim standardzie, gdzie urządzenie surowego pochłonęło by dużo więcej kosztów. Więc jeżeli nie mamy o czymś pojącia to nie zabieramy głosu, bo się ośmieszamy. Gdybyś Ty był właścicielem mieszkania w blokach na sprzedaż chciałbyś tyle kasy, co inni, czyli jak najwięcej. Pozdrawiam

To nie jest tak że wysoki standard komuś ma się podobać bo 3/4 kupowanych mieszkań i tak jest remontowana "dla własnego widzi mi się" każdy chce mieszkając w danym mieszkaniu zrobić po swojemu itd. Ale racją jest że wyposażenie lub doprowadzenie do tzw. standardu kosztuje i to sporo... Z drugiej jednak strony ceny mieszkań na rynku wturnym w Kole są porównywalne jak w większych miastach tj. Konin, Włocławek itp. a niekiedy nawet droższe i tu powstaje pytanie czy nie za drogie?? Należy pamiętać mimo wszystko o roku budowy danego bloku czy kamiennicy podczas wyceniania.
Przepraszam że wtrącam się w wątek mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, po prostu wyraziłem swoje zdanie. Pozdrawiam

ja mysle ze nie którzy zaliczaja remont który zrobili 20lat 10lat temu i wszystko jest nie modne i cenia sobie po 3500zl za m2 moim zdaniem jest to smieszdzie nie sa glupine i na krotka mete napewno bedzie duzo taniej bo ludzie nie sa glupi
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2010, 23:31

To prawda, że ceny mieszkań są tu wręcz kosmiczne.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 00:29

W turku ceny są po 2000 - 2400 zł. Całkiem duży wybór. W koninie też jest taniej niż w Kole. Jak dzwonie i pytam o cene to aż głowa boli. Ponad 4000 zł za mieszkanie w płycie. Chyba ***** tyle zapłaci za mieszkanie w kole. Dużo taniej jest pobudowac domek i bez porównania lepiej sie mieszka. Sprzedający zachwalają że zostawiają wyposażenie i jest gotowe do zamieszkania. To wszystko jest tak naprawde do remontu. Kto chce się kąpać w 10 letniej wannie po jakichś starych pierdzielech. Albo zostawią stary śmierdzący kibel za który mam dopłacać, gumolit i metalowe futryny. Nowe na kwiatowym zaczyna się od 3200zł za m2. Remont za 20 tyś i mam nówke!!! Ludzie opanujcie sie trochę.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 00:37

No najlepiej to za darmo, a i wtedy też by nie pasowało, bo za tanio by było.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 00:56

ja wam sprzedam mieszkanie na os. kwiatowym...
konkretnie to Narcyzowa (najnowszy blok)
mieszkanie wykończone i zamieszkałe od roku...
oczywiście z piwnicą.

50m2 (2 duże pokoje + kuchnia +wc)
sam balkon około 10m2 (nie wliczone w metraż mieszkania)

cena 3400 za m2 z umeblowaniem....

mieszkanie w stanie idealnym...

ktoś jest chętny?
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 14:38

Ja jestem chętny.
Podaj jakieś namiary do siebie.
Gość

Postautor: Gość » 14 stycznia 2010, 19:32

[quote="zainteresowany"]Do kolegi powyżej. " Można wołać 2400zł/m2". Śmieszą mnie takie wypowiedzi, rozkazywac to Ty możesz psy, a nie ludziom, ile mają brać za mieszkanie. Szczyt nieiwedzy z Twojej strony. Tak za nowy płacisz 3.400zł/m2 w stanie surowym, nic w nim nie masz, a za coniektóre mieszkanie zapłacisz 4.000zł/m2 i masz je w wysokim standardzie, gdzie urządzenie surowego pochłonęło by dużo więcej kosztów. Więc jeżeli nie mamy o czymś pojącia to nie zabieramy głosu, bo się ośmieszamy. Gdybyś Ty był właścicielem mieszkania w blokach na sprzedaż chciałbyś tyle kasy, co inni, czyli jak najwięcej. Pozdrawiam[/quote]

DAJ SE SIANA KTO TUTAJ TOBIE ROYKAYUJE
Gość

Postautor: Gość » 15 stycznia 2010, 08:51

ludzie wiecie ile kosztuje działka w kole? kosmiczne sumy sprzedasz mieszkanie w bloku to nawet na działkę Ci nie wystarczy
Gość

Postautor: Gość » 15 stycznia 2010, 10:58

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:W turku ceny są po 2000 - 2400 zł. Całkiem duży wybór. W koninie też jest taniej niż w Kole. Jak dzwonie i pytam o cene to aż głowa boli. Ponad 4000 zł za mieszkanie w płycie. Chyba ***** tyle zapłaci za mieszkanie w kole. Dużo taniej jest pobudowac domek i bez porównania lepiej sie mieszka. Sprzedający zachwalają że zostawiają wyposażenie i jest gotowe do zamieszkania. To wszystko jest tak naprawde do remontu. Kto chce się kąpać w 10 letniej wannie po jakichś starych pierdzielech. Albo zostawią stary śmierdzący kibel za który mam dopłacać, gumolit i metalowe futryny. Nowe na kwiatowym zaczyna się od 3200zł za m2. Remont za 20 tyś i mam nówke!!! Ludzie opanujcie sie trochę.

PO CO SIE WYPPOWIEDASZ???

BUDUJ ****...

HAHA
ZA 150 000zł???

kupisz może za to działkę zalejesz fundamenty i postawisz parterówke...

za sam dach dopłacisz około 70tys za 100m2

i co ty tu porównujesz??/
gdzie wykończenie??
kolejne 100 000zł

postawianie chaty parterowej + kupno działki + wykończenie + geo i inne opłaty = = = = = = = = = minimum 400zł.

JAK JUŻ POSTAWISZ TĄ CHETE ZA CENE MIESZKANIA TO NAPISZ NA FORUM....
CHĘTNIE SIE Z TOBĄ ZAMIENIĘ NA MOJE MIESZKANKO

powodzenia

jest wyraznie napisane jak sie ma swoja dzialke to za 150tys bedziesz mial dom o takich parametrach jak bloki widze ze kolega jest troche nie czajacy za 400tys to juz masz pelen luksus zastanow sie lepiej zanim cos napiszesz
Gość

Postautor: Gość » 15 stycznia 2010, 12:53

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:W turku ceny są po 2000 - 2400 zł. Całkiem duży wybór. W koninie też jest taniej niż w Kole. Jak dzwonie i pytam o cene to aż głowa boli. Ponad 4000 zł za mieszkanie w płycie. Chyba ***** tyle zapłaci za mieszkanie w kole. Dużo taniej jest pobudowac domek i bez porównania lepiej sie mieszka. Sprzedający zachwalają że zostawiają wyposażenie i jest gotowe do zamieszkania. To wszystko jest tak naprawde do remontu. Kto chce się kąpać w 10 letniej wannie po jakichś starych pierdzielech. Albo zostawią stary śmierdzący kibel za który mam dopłacać, gumolit i metalowe futryny. Nowe na kwiatowym zaczyna się od 3200zł za m2. Remont za 20 tyś i mam nówke!!! Ludzie opanujcie sie trochę.

PO CO SIE WYPPOWIEDASZ???

BUDUJ ****...

HAHA
ZA 150 000zł???

kupisz może za to działkę zalejesz fundamenty i postawisz parterówke...

za sam dach dopłacisz około 70tys za 100m2

i co ty tu porównujesz??/
gdzie wykończenie??
kolejne 100 000zł

postawianie chaty parterowej + kupno działki + wykończenie + geo i inne opłaty = = = = = = = = = minimum 400zł.

JAK JUŻ POSTAWISZ TĄ CHETE ZA CENE MIESZKANIA TO NAPISZ NA FORUM....
CHĘTNIE SIE Z TOBĄ ZAMIENIĘ NA MOJE MIESZKANKO

powodzenia

jest wyraznie napisane jak sie ma swoja dzialke to za 150tys bedziesz mial dom o takich parametrach jak bloki widze ze kolega jest troche nie czajacy za 400tys to juz masz pelen luksus zastanow sie lepiej zanim cos napiszesz

Prawda jest taka, że zwykły człowiek nie ma działki i musi ją kupić.
Jesli twierdzisz, że za 150 tys pobudujesz i wyposażysz dom - to znaczy, że nie masz pojęcia o budowie, wykończeniówce, meblach itd. Za 150 nie da się wybudować porzadnego domu i wyposażyć go.

Na koniec- pojedź sobie do Osieka, Kościelca, nawet w Kole na płaszczyźnie: stoją domy nie otynkowane, dachy z jakiejś tandetnej blachy, bez ogrodzeń i ludzie budują te domu już ileś tam lat i końca nie widać. A ilu ludzi buduje się przez 10-15 lat, żeby było taniej sami wiekszość prac robią.
Na wakacje nie pojadą bo cała kasa idzie w dom, piwo najtańsze z "Biedronki", w kinie nie byli od 10 lat, ciuchów porzadnych nie kupią tylko z lumpeksu, no ale "chata musi być". Bardzo żal mi takich ludzi.

Nie dziwię się, że wielu woli zapłacić za mieszkanie w bloku, zrobić remont i mieć spokój i czysto, niż marnować życie na niekończącą się budowę.
Gość

Postautor: Domator » 15 stycznia 2010, 13:11

Nie dziwię się, że wielu woli zapłacić za mieszkanie w bloku, zrobić remont i mieć spokój i czysto, niż marnować życie na niekończącą się budowę.

Mylisz się kolego mieszkałem w blokach 21 lat teraz mieszkam w domu jednorodzinnym powoli go remontuje i za żadne skarby świata nie wróciłbym do bloków
Domator

Następna

Wróć do Koło