Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

pomocy pilnie!!!!!!!!

pomocy pilnie!!!!!!!!

Postautor: xxyyzz » 21 lutego 2010, 12:18

Ja kocham jego, a on uaprcie twierdzi, ze kocha kobiete, ktorej nie widzial juz wiele lat i nie potrafi kochac choc bardzo by chcial... jak z nim rozmawiac?
xxyyzz

Postautor: Gość » 21 lutego 2010, 12:36

Hej! Słuchaj do uczucia nikogo nie zmusisz ja kocham żonatego faceta i chociaż twierdzi że z żona jest tylko dla dzieci bo między nimi nic nie ma to wiem że mnie nigdy nie pokocha sam to powiedział takie jest życie często kochamy tych których mieć nie możemy lub nie powinniśmy:( a wszystko to wina facetów zawracają głowę a jak zaczynasz wymagać to nie może nie powinien i takie tam bzdury, ale serce nie sługa...........
Gość

Postautor: xxyyzz » 21 lutego 2010, 12:45

tu nie chodzi juz nawet o to zeby mnie pokochal, tylko zeby ustosunkowal sie dobrze do zamierzchlych czasow. Zeby potrafil odzyskac szczescie ktorego brak.
xxyyzz

Postautor: Gość » 21 lutego 2010, 15:29

Anonymous pisze: często kochamy tych których mieć nie możemy lub nie powinniśmy:( a wszystko to wina facetów zawracają głowę a jak zaczynasz wymagać to nie może nie powinien i takie tam bzdury, ale serce nie sługa

przyganiał kocioł garnkowi... to działa takze w druga strone.
ale to prawda, serce nie sługa, a miłosc z tego typu swiadamościa ze nigdy nie bedzie sie razem do istna udreka...
Gość

Re: pomocy pilnie!!!!!!!!

Postautor: takakobietka » 21 lutego 2010, 15:47

xxyyzz pisze:Ja kocham jego, a on uaprcie twierdzi, ze kocha kobiete, ktorej nie widzial juz wiele lat i nie potrafi kochac choc bardzo by chcial... jak z nim rozmawiac?

Jesli mówi, ze kocha tamtą kobietę, to mówi prawdę. Ja z kimś nie jestem juz ponad 16 lat, a nadal kocham ta osobe i bedę zawsze obojętnie czy z nią bedę czy nie. Podobno prawdziwa miłosc przydarza się w życiu tytlko raz
takakobietka

Re: pomocy pilnie!!!!!!!!

Postautor: Dzaga » 22 lutego 2010, 11:31

xxyyzz pisze:Ja kocham jego, a on uaprcie twierdzi, ze kocha kobiete, ktorej nie widzial juz wiele lat i nie potrafi kochac choc bardzo by chcial... jak z nim rozmawiac?

JEŚLI TAK MÓWI TO RACZEJ TAK JEST
CHYBA ŻE COŚ KRĘCI
Dzaga

Postautor: agus » 22 lutego 2010, 12:15

JAK DOBRZE CZYTAĆ ,ŻE TACY LUDZIE SĄ NA ŚWIECIE. KTÓRZY POTRAFIĄ KOCHAĆ I O TYM MÓWIĆ. A JEŚLI MÓWI, ŻE KOCHA TO WIDOCZNIE MA POWÓD I RACZEJ NIE KŁAMIE. [/quote]
agus

Postautor: Gość » 22 lutego 2010, 21:00

Tylko, ze mi sie wydaje ze jest zupelnie inaczej, nie moge tu niestety opisac calej historii bo ktos moglby sie zorientowac niestety. Jestem w 80% przekonana ze sa to tylko jego zludzenia... znajac oczywiscie pewne fakty, tylko on nie chce sobie tego do konca uswiadomic.
Gość

prawda

Postautor: gosc » 23 lutego 2010, 23:40

zgadzam sie ze wszystkimi jest tu prawdy na 95% i nie ma czego ukrywac czlowiek jast taka **** istota ze jak to mowia *** sie tak naprawde tylko raz i nie ma sie czemu dziwic ze tak jest wiem cos o tym ale to nie jest wina tylko facetow ale tez kobiet - pozdrawiam
gosc

Postautor: Gość » 24 lutego 2010, 12:35

Anonymous pisze:Tylko, ze mi sie wydaje ze jest zupelnie inaczej, nie moge tu niestety opisac calej historii bo ktos moglby sie zorientowac niestety. Jestem w 80% przekonana ze sa to tylko jego zludzenia... znajac oczywiscie pewne fakty, tylko on nie chce sobie tego do konca uswiadomic.

Jedynym sposobem, aby ta osoba przekonała się o swojej pomyłce jest konfrontacja z osobą którą kocha (być może rzekomo).
Gość

Postautor: abccc » 10 marca 2010, 16:51

dobra Ci co mowia ze ja kocha niech wyjasnia mi teraz dlaczego jak byli razem traktowal ja tylko jako kobiete, ktora byla dobra jak jemu sie chcialo a jak jej to nie koniecznie, tak nagle pokochal po rozstaniu?
abccc

Postautor: Gość » 10 marca 2010, 18:25

dopoki sam sie nie upora z miloscia ktorej i tak nie moze miec nie masz na co liczyc moim skromnym zdaniem. czesto idealizujemy to co stracilismy wiec trudno sie odciac od czegos tak "wspanialego". ale to on musi sam do tego dojrzec, bo moze stracic to co ma teraz.
Gość

Wróć do Problemy uczuciowe