Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Endokrynolog w Koninie

Endokrynolog w Koninie

Postautor: gosc » 31 marca 2010, 15:01

Witam
Chciałbym dobrego endokrynologa w Koninie. Jeśli ktoś ma jakies dobre doświadczenia i może kogoś szczerze polecic to proszę o namiar
pozdrawiam
gosc

Re: Endokrynolog w Koninie

Postautor: nataa » 31 marca 2010, 19:32

chodzilam kilka lat do pani Gąsior... i żałuje bo nic nie uległo zmianie. Zapisalam się teraz do endokrynologa w przychodni na ul. Wojska polskiego do docenta Lewandowskiego podobno dobry ;)
nataa

Postautor: Gość » 31 marca 2010, 20:55

Po pierwsze autorka powinna sprecyzować o jakiego endokrynologa jej chodzi: dla dorosłych czy dla dzieci. Mam informacje zarówno w tej kwestii i tej, ale złośliwie powiem, mam dość domyslania się o co dokladnie autorom postów chodzi. Zresztą to kolejny temat tego typu, wystarczy poszukać na forum, wszędzie udzielałam informacji, ale to już staje sie irytujące...Ile razy można o tym samym.
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2010, 00:25

Anonymous pisze:Po pierwsze autorka powinna sprecyzować o jakiego endokrynologa jej chodzi: dla dorosłych czy dla dzieci. Mam informacje zarówno w tej kwestii i tej, ale złośliwie powiem, mam dość domyslania się o co dokladnie autorom postów chodzi. Zresztą to kolejny temat tego typu, wystarczy poszukać na forum, wszędzie udzielałam informacji, ale to już staje sie irytujące...Ile razy można o tym samym.

na tym forum nie ma jednej funkcji ktora sie nazywa SZUKAJ !
Gość

Postautor: Gość » 6 kwietnia 2010, 12:58

Polecam dr Nalewajek, przyjmuje w Starym Koninie na Wojska Polskiego, tylko w ramach NFZ ma pełno pacjentów, więc chyba pozostaje wizyta prywatna. Ale jest świetna!
Gość

Wróć do Ogólna dyskusja