Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

sklepy Teofil i Avanti co o nich sądzicie?

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2010, 22:24

Myślę że zazdrość i głupota ludzka skłania do pisania takich bajek. Pewnie takze i kilka postów tu jest z zazdrosnej konkurencji. Ja jestem klientem nic mi się nie zepsuło i nie miałem problemów. Jak kto dba tak ma. Jesli chodzi o właścicielkę jest ładna i mi sie podoba. Jest godna grzechu.
Gość

Postautor: aga.. » 10 sierpnia 2010, 22:57

ja ogolenie jestem z Turku i w hurtowniach Teofil sa takie buty ze szok..nigdzie takich nie moge dostac..jestem bardzo zadowolona z butow..a co do obslugi to nie zwrocilam uwagi:)
aga..

Postautor: ble ble » 10 sierpnia 2010, 23:06

Anonymous pisze:jesli chodzi o ciuchy to powiem krótko-szajs
......też tak uważam ze te "ciuchy" do baniiiiii lipa,,,,w ciucholandi są lepsze.!!!
ble ble

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2010, 23:30

avanti jest bardzo dobrym sklepem wszytsko przestronnie dobrze rozłożone a jezeli chodzi o teofil kolo delfinka to cos strasznego... jak sie wejdzie straszny smrud jest od tych butow a ubrania sa wywieszone poupychane nawalne no normalnie gorzej niz w lumpeksie...
Gość

Re:

Postautor: Gość » 24 kwietnia 2014, 09:35

Gość pisze:Moim zdaniem każdy tu przesadza. Nigdy jeszcze nie byłam na reklamacji i jakoś wątpię że kiedykolwiek pójdę .
A jeżeli ktoś nie umie dbać o ubiór i tym podobne to już jego problem.
Po prostu zazdrość wypływa z człowieka .

w zupełności się zgadzam.
kupiłam tam wiele rzeczy i nic mi sie nie dzieje. (mówię o avanti)
bardzo lubie tam spodnie, są fajne, wygodne i tanie
buty też nie zasługują na pogardę.
ciuchy są zgodne z trendami i porami roku, a zimę płaszcze a na wiosnę ciekawe skóry czy płaszczyki
polecam :)
_______________________________________________________________________________________________________________
jak dla mnie osoby, które uważają te sklepy za szajsy to po prostu boją się powiedzieć znajomym, że kupili fajne spodnie za 50zł. Bo ceny są odpowiednie dla każdego ciucha.
Gość

Re: sklepy Teofil i Avanti co o nich sądzicie?

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2014, 05:54

są oki
Gość

Postautor: Gość » 13 maja 2014, 05:00

jest tanio
Gość

Postautor: xxx 13 » 13 maja 2014, 17:08

chodziłam i kupowałam często ale od czasu jak buty rozleciały mi się po 3 dniach i to jeszcze używane w czasie jazdy samochodem a w pracy zdejmowane na buty robocze to już przestałam tam chodzić i kupować wolę w ccc czy deichman bo troche dołoże i są lepsze i reklamacja dłuzsza i przyjmują do reklamacji a tu problem po 3 dniach przyjąć buty jakbym w nich na pielgrzymce była szefowa nie miła pod tym warunkiem bo nie chciała reklamacji przyjąc a bidne sprzedawczynie muszą jej słuchac mi sie tez nie chciało zakładac jakis spraw sądowych za buty za 60zł ale chociaż zeby one wytrzymywały za ta cene 3 miesiące a nie 3 dni
xxx 13

Postautor: Gość » 13 maja 2014, 18:47

Wniosek jest taki- nie kupować szajsu, który jest w tych sklepach. A Pani powyzej nie potrafi posługiwać sie poprawnie językiem polskim.
Gość

Postautor: Gość » 14 maja 2014, 21:05

długo myślała Pani nad tym wnioskiem szajs to dopiero poprawna polszczyzna samemu trzeba umieć się wysławiać i pisać a nie innych pouczać
Gość

Postautor: Gość » 14 maja 2014, 23:50

xxx 13 pisze:chodziłam i kupowałam często ale od czasu jak buty rozleciały mi się po 3 dniach i to jeszcze używane w czasie jazdy samochodem a w pracy zdejmowane na buty robocze to już przestałam tam chodzić i kupować wolę w ccc czy deichman bo troche dołoże i są lepsze i reklamacja dłuzsza i przyjmują do reklamacji a tu problem po 3 dniach przyjąć buty jakbym w nich na pielgrzymce była szefowa nie miła pod tym warunkiem bo nie chciała reklamacji przyjąc a bidne sprzedawczynie muszą jej słuchac mi sie tez nie chciało zakładac jakis spraw sądowych za buty za 60zł ale chociaż zeby one wytrzymywały za ta cene 3 miesiące a nie 3 dni

Dziwią mnie te opinie na temat reklamacji dlatego ze często tam robie zakupy i składałam już nieraz reklamacje. Rzadko kiedy były naprawiane, przeważnie miałam wymieniane na nowy towar więc naprawdę nie rozumiem tych złośliwych komentarzy. Ludzie jak widać lubiom tworzyć bajki ;) Towar jest tam taki jak w większości wszędzie tylko w dużo niższych cenach i to pewnie niektórych boli :(
Gość

Re:

Postautor: Gość » 15 maja 2014, 00:29

Gość pisze:Myślę że zazdrość i głupota ludzka skłania do pisania takich bajek. Pewnie takze i kilka postów tu jest z zazdrosnej konkurencji. Ja jestem klientem nic mi się nie zepsuło i nie miałem problemów. Jak kto dba tak ma. Jesli chodzi o właścicielkę jest ładna i mi sie podoba. Jest godna grzechu.

Popieram całkowicie tą wypowiedz. Robie tam często zakupy i szczerze nie miałem nigdy problemów z reklamacją, niekiedy byłem mile zaskoczony ponieważ tego samego dnia miałem wymieniony towar na nowy! i to się tyczy butów i spodni więc nie rozumiem kto tam ma takie problemy? moze raczej spojrzeć w swoje sumienie zanim się coś czy kogoś oczerni . Czego to złosliwa konkurencja nie wymyśli :)))
Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2014, 09:29

Gość pisze:
xxx 13 pisze:chodziłam i kupowałam często ale od czasu jak buty rozleciały mi się po 3 dniach i to jeszcze używane w czasie jazdy samochodem a w pracy zdejmowane na buty robocze to już przestałam tam chodzić i kupować wolę w ccc czy deichman bo troche dołoże i są lepsze i reklamacja dłuzsza i przyjmują do reklamacji a tu problem po 3 dniach przyjąć buty jakbym w nich na pielgrzymce była szefowa nie miła pod tym warunkiem bo nie chciała reklamacji przyjąc a bidne sprzedawczynie muszą jej słuchac mi sie tez nie chciało zakładac jakis spraw sądowych za buty za 60zł ale chociaż zeby one wytrzymywały za ta cene 3 miesiące a nie 3 dni

Dziwią mnie te opinie na temat reklamacji dlatego ze często tam robie zakupy i składałam już nieraz reklamacje. Rzadko kiedy były naprawiane, przeważnie miałam wymieniane na nowy towar więc naprawdę nie rozumiem tych złośliwych komentarzy. Ludzie jak widać lubiom tworzyć bajki ;) Towar jest tam taki jak w większości wszędzie tylko w dużo niższych cenach i to pewnie niektórych boli :(

A MNIE DZIWI OPINIA TA <,, często tam robie zakupy i składałam już nieraz reklamacje. Rzadko kiedy były naprawiane, przeważnie miałam wymieniane na nowy towar ''SAMA ODP w odpowiedzi tylko oni każą iść samemu do szewca to juz jest złośliwość szefowej a nie komentujących i z tego co wiem od znajomych to ona ma dużo spraw sądowych
Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2014, 09:40

Wiesz od znajomych? he he a moze sama sprawdz zanim zaczniesz wypisywać bzdury. Za takie opinie uwazaj zebyś sama w sądzie się nie znalazła albo bedziesz przepraszać z ubolewaniem w kablówce :)
Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2014, 10:18

W ccc czy deichman ? to powodzenia przy składaniu reklamacji. Przekonałam się nieraz ze mają tam to samo co w avanti tylko róznica w cenie jest powalająca. Widać pomaga ci świadomość ze kiedy zapłacisz więcej to znaczy ze jest lepsze..:) a tak z ciekawości zapytam kiedy szefowa nie chciała ci przyjąć reklamacji? z tego co zauważyłam to jej nie ma na sklepach..więc po czym twierdzisz ze jest niemiła? " bidne sprzedawczynie" ? niech się tam któraś zwolni chętnie pójde na ich miejsce :)
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koło