Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

sklepy Teofil i Avanti co o nich sądzicie?

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2010, 22:24

Myślę że zazdrość i głupota ludzka skłania do pisania takich bajek. Pewnie takze i kilka postów tu jest z zazdrosnej konkurencji. Ja jestem klientem nic mi się nie zepsuło i nie miałem problemów. Jak kto dba tak ma. Jesli chodzi o właścicielkę jest ładna i mi sie podoba. Jest godna grzechu.
Gość

Postautor: aga.. » 10 sierpnia 2010, 22:57

ja ogolenie jestem z Turku i w hurtowniach Teofil sa takie buty ze szok..nigdzie takich nie moge dostac..jestem bardzo zadowolona z butow..a co do obslugi to nie zwrocilam uwagi:)
aga..

Postautor: ble ble » 10 sierpnia 2010, 23:06

Anonymous pisze:jesli chodzi o ciuchy to powiem krótko-szajs
......też tak uważam ze te "ciuchy" do baniiiiii lipa,,,,w ciucholandi są lepsze.!!!
ble ble

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2010, 23:30

avanti jest bardzo dobrym sklepem wszytsko przestronnie dobrze rozłożone a jezeli chodzi o teofil kolo delfinka to cos strasznego... jak sie wejdzie straszny smrud jest od tych butow a ubrania sa wywieszone poupychane nawalne no normalnie gorzej niz w lumpeksie...
Gość

Re:

Postautor: Gość » 24 kwietnia 2014, 09:35

Gość pisze:Moim zdaniem każdy tu przesadza. Nigdy jeszcze nie byłam na reklamacji i jakoś wątpię że kiedykolwiek pójdę .
A jeżeli ktoś nie umie dbać o ubiór i tym podobne to już jego problem.
Po prostu zazdrość wypływa z człowieka .

w zupełności się zgadzam.
kupiłam tam wiele rzeczy i nic mi sie nie dzieje. (mówię o avanti)
bardzo lubie tam spodnie, są fajne, wygodne i tanie
buty też nie zasługują na pogardę.
ciuchy są zgodne z trendami i porami roku, a zimę płaszcze a na wiosnę ciekawe skóry czy płaszczyki
polecam :)
_______________________________________________________________________________________________________________
jak dla mnie osoby, które uważają te sklepy za szajsy to po prostu boją się powiedzieć znajomym, że kupili fajne spodnie za 50zł. Bo ceny są odpowiednie dla każdego ciucha.
Gość

Poprzednia

Wróć do Koło