Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Dom Weselny Vivat Półwiosek Stary

Postautor: Gość » 17 września 2010, 23:55

ja miałam wesele w vivacie w czerwcu,polecam ten lokal w pełni,byłam zadowolona z jedzenia,ogromnej jej ilości,z obsługi i całej reszty.jestem kelnerką więc mam porównanie,staneli na wysokości zadania,rodzina zachwycona-nalegali by zorganizować urodzinową imprezę babci a teraz we wrzesniu bawimy się u mojej siostry na weselu..wielkie podziękowania dla pana mirka-to jego zasługa!
Gość

vivat

Postautor: kaja » 23 września 2010, 13:34

czy ten p,mirek nie robi sobie przypadkiem auto reklamy???kto to w ogóle jest??

byłam na tym weselu w czerwcu,jako gość Młodego,a ponieważ sama rozglądam sie za salą,zwróciłam uwage na kilka rzeczy:
P.Młoda (kelnerka) wypisuje same superlatywy ( no i ok.w końcu to był jej dzień i ona musi być zadowolona..)
plusem było smaczne jedzenie i obsługa,ale potem dowiedziałam się,że sama sobie załatwiła kelnerów ze swojego miejsca pracy! -(chyba nie ufała do końca obsłudze Vivatu) - więc się nie dziwię,że się starali...
minusem było to,że na sali było bardzo gorąco i nie pomogły pootwierane okna i drzwi
drugi minus to podanie tortu - zgasły światła,wszyscy spodziewali się fontann tortowych a tu wnoszą tort oświetlony paroma (naprawdę paroma!) podgrzewaczami!!!! żadnego efektu!
bardzo mi się to nie podobało
trzeci minus - dekoracje potraw- mam na tym punkcie bzika i szczególną uwagę zwracałam właśnie na to i spotkało mnie rozczarowanie....pospolite ,bez wyobrazni,wszystko na tzw."jedno kopyto"

W sumie wesele ok.,ale ja poszukam sobie innej sali.
kaja

Postautor: Gość » 26 września 2010, 15:36

Właśnie wstałam po weselu zorganizowanym w Vivacie, więc wrażenia na gorąco- ogólne wrażenie pozytywne:jedzenie naprawdę dobre i dużo, często podawane,co do dekoracji potraw-była-skromna- bez przesady ,ale była. Sala przystrojona super. Obsługa 4-ro osobowa- pół na pół. Dwóch kelnerów znanych na konińskim rynku gastronomicznym- klasa sama w sobie i dwie dziewczyny- powinny raczej pomyśleć o zmianie zawodu. Jednak w podsumowaniu można polecić ten zakład z czystym sumieniem, niestety nie wiem jak to wygląda cenowo.
Gość

Postautor: od pana młodego » 26 września 2010, 16:02

Anonymous pisze:ja miałam wesele w vivacie w czerwcu,polecam ten lokal w pełni,byłam zadowolona z jedzenia,ogromnej jej ilości,z obsługi i całej reszty.jestem kelnerką więc mam porównanie,staneli na wysokości zadania,rodzina zachwycona-nalegali by zorganizować urodzinową imprezę babci a teraz we wrzesniu bawimy się u mojej siostry na weselu..wielkie podziękowania dla pana mirka-to jego zasługa!

TY może i byłaś, ale goście niekoniecznie już byli tacy zachwyceni!
od pana młodego

Postautor: Gość » 29 września 2010, 18:18

widocznie zazdrośnicy nie byli zadowoleni:) szkoda że jesteś taki cwany jako anonimowa osoba a nie potrafisz się przedstawić..żałosne..taki byłeś niezadowolony a wchodzisz na forum o lokalu który nie sprostał Twoim wymaganiom!wiem jedno-wszystkim się nigdy nie dogodzi..ja gdybym miała jeszcze raz wybierać lokal wybrałabym vivat,sala jest nieklimatyzowana więc logiczne że w czerwcu będzie gorąco na sali,brak fontann przy torcie to wina cukierni która ich po prostu nie dostarczyła,kelnerki faktycznie do wymiany ale całą resztą byłam zachwycona.a tak na marginesie nikt za reklamę mi nie płaci,gdyby dali ciała nie zostawiłabym na nich suchej nitki.pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 1 października 2010, 17:53

a ty- młoda żono z czerwca, nie masz co robić,tylko wypisywać peany pochwalne???
jestes zadowolona i ok.,ale daj się wypowiedzieć innym.....
nie wszyscy podzielają twoje zdanie
Gość

Postautor: kik » 13 października 2010, 12:59

z zewnątrz to barak poprodukcyjny położony przy drodze, do niedawna szyli tam odzież BHP, ale chyba splajtowali, bo teraz robią wesela, w 2010 roku mieli ze 4.
kik

Poprzednia

Wróć do Konin