Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

firma kurierska INPOST

firma kurierska INPOST

Postautor: koninianinnn » 14 kwietnia 2009, 22:47

witam. co sadzicie o firmie INPOST? konkurencji poczty polskiej, bo dzialaja na terenie konina juz od jakiegos czasu...
koninianinnn

Postautor: własciciel firmy » 15 kwietnia 2009, 15:45

wiem, że jakościowo są gorsi! głupiego rachunku z TP i Ery nie potrafią doręczyć, a mam im paczkę powierzyć? w życiu! mam firmę na Spółdzielców 33, od stycznia nie widziałem na oczy rachunku z telekomunikacji, gdy dzwoniłem do TP dowiedziałem się, że ktoś tam podkupił przetarg i poczta przestała nosić rachunki! wkurzyłem się i poleciłem TP powrotu do starego typu doręczania faktur, w kwietniu znów rachunek do mnie trafił, bez żadnych problemów! rachunku z ERY także In post nie potrafi mi doręczyć! co jakiś czas przyniesie go jakieś dziecko, ze rodzice prosili, bo źle był włożony! rozmawiałem z sąsiadami i okazuje się, że na spółdzielców ci kurierzy nie rozróżniają firm i mieszkań prywatnych! mam złe doświadczenia, i nie mam zamiaru im powierzyć bardziej wartościowych przesyłek! pozdrawiam i osobiście jestem na nie!
własciciel firmy

Postautor: Gość » 15 kwietnia 2009, 23:56

Ta firma nie zdaje sobie sprawy z odpowiedzialności jaką nakłada na nią ustawa o ochronie danych osobowych. Tak jak pisał tu kolega powyżej nie potrafią doręczać przesyłek, listów. Rzucą pod drzwi, ja miałem wiele razy tak nie wspominajac o otwartej kopercie. To że może są tańsi od poczty ale usługa na najniższym poziomie !!!!! Nie polecam.....
Gość

Postautor: Gość » 16 kwietnia 2009, 15:33

popieram! nie przykładają uwagi do Ustawy o ochronie danych!
Gość

Postautor: Gość » 17 kwietnia 2009, 15:21

DZIŚ PRZYNIÓSŁ MI WŁAŚNIE RACHUNEK Z TP SĄSIAD, ŻE DO NIEGO BYŁ WŁOŻONY! tyle mam do powiedzenia i zaczyna mi się to nie podobać!
Gość

Postautor: ANDRZEJ WQ » 18 kwietnia 2009, 12:42

a listy w moim bloku są w taki sposób wkładane, że koniec wystaje ze skrzynki! palcem nie chce się nowym listonoszom nawet popchnąć, bo wpadł cały do skrzynki! gdyby ktoś chciał to bez problemu może wyciągnąć !
ANDRZEJ WQ

RENIA

Postautor: Gość » 18 kwietnia 2009, 19:45

oczerniają pocztę w telewizji, a sami nie są lepsi!według mnie prowadzą nieuczciwa konkurencję!
Gość

Postautor: korzystajac z uslug poczt » 23 kwietnia 2009, 20:19

ja jakos jak na razie nie mialem z problemow z inpostem, w moim terenie dzialaja podobnie do poziomu poczty polskiej, tylko w moim przpadku. a na jakich terenach dziala najgorzej? bo stary nie jest tak zle
korzystajac z uslug poczt

Postautor: korzystajacy z uslug pocz » 23 kwietnia 2009, 20:22

* moze tylko w moim przpadku?
korzystajacy z uslug pocz

Postautor: tomo » 23 kwietnia 2009, 20:43

bo robson tam robi haha dlatego
tomo

Postautor: Gość » 23 kwietnia 2009, 21:16

korzystajac z uslug poczt pisze:ja jakos jak na razie nie mialem z problemow z inpostem, w moim terenie dzialaja podobnie do poziomu poczty polskiej, tylko w moim przpadku. a na jakich terenach dziala najgorzej? bo stary nie jest tak zle

na Chorzniu działają dużo gorzej, mylą listy, nie odróżniają firm od mieszkań prywatnych, często końce listów wystają ze skrzynek, także każdy kto chce może sobie wyciągnąć!
Gość

Postautor: Gość » 23 kwietnia 2009, 21:49

na piątym osiedlu w moim bloku też byle jak nosili listy!
Gość

Postautor: MAŁGORZATA W. » 29 kwietnia 2009, 19:41

oceniam ich gorzej od poczty! wydaje mi się, że w wielu przypadkach to robią szyderę z usług pocztowych! nie wypowiadam się na temat paczek, gdyż nie korzystałam nigdy z ich usług, ale jeśli chodzi o listy zwykłe to jest często tandetna jakość!pozdrawiam!
MAŁGORZATA W.

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2009, 16:41

ANDRZEJ WQ pisze:a listy w moim bloku są w taki sposób wkładane, że koniec wystaje ze skrzynki! palcem nie chce się nowym listonoszom nawet popchnąć, bo wpadł cały do skrzynki! gdyby ktoś chciał to bez problemu może wyciągnąć !

potwierdzam
Gość

Postautor: Gość » 14 maja 2009, 20:56

dziś znów rachunki pomylone!
Gość

Następna

Wróć do Konin