Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

włosy łonowe u faceta - pytanie do pań

włosy łonowe u faceta - pytanie do pań

Postautor: martbar » 2 maja 2009, 21:48

Mam dość obfity zarost wokół siusiaka i na jajeczkach. Dziewczyny czy Wy wolicie jak facet ma taki zarost, czy raczej gładkich czy może trochę przystrzyżonych? Czasami mam ochotę sobie trochę przyciąć, ale boje sie że później będzie mi jeszcze bardziej rósł. W sumie mojej partnerce to nie przeszkadza, ale może moja pałka byłaby atrakcyjniejsza wtedy? Piszcie jak wolicie. Pozdrawiam
martbar

Postautor: Gość » 4 maja 2009, 21:08

Facet musi być facetem, a nie jakimś obgolonym młodzieniaszkiem
Gość

Postautor: martbar » 9 maja 2009, 21:58

a w czasie robienia loda nie przeszkadzają włoski?
martbar

Postautor: Gość » 10 maja 2009, 22:02

Ja wole jak mężczyzna jest zadbany i czasami milej jest jak jest wygolony i tam;)
Gość

:)

Postautor: Przemek » 10 maja 2009, 23:27

Pewnie, że lepiej jak jest wygolony. Ładniej, higieniczniej i przyjemniej dla partnerki. Kiedyś gdzieś przeczytałem, że jak by nie były tam potrzebne to by nie rosły. Na twarzy też nie są potrzebne a większość goli. Myślę, że zarówno kobiety jak i panowie powinni golić miejsca intymne, chyba, że ktoś lubi wyciągać włosy z zębów :)
Przemek

Postautor: O.NA » 11 maja 2009, 15:34

Całkiem na 0 wygląda beznadziejnie... niemęsko jak dla mnie, długie kłaczyska też są FE ponieważ po pierwsze mniej higienicznie (wiadomo każdy się poci, wówczas bardziej i nieświezość i pot zostają na włoskach) po drugie (ale tutaj według uznania partnerki) podczas sexu oralnego nie jest fajnie mieć pełno kłaczków w buzi. Tak więc: podcięte, ale nie całkiem na łyso
O.NA

Postautor: wie co mowi:) » 12 maja 2009, 17:43

zgadzam sie na lyso to raczej nie ale przyciete obowiazkowo...podziwiam te ktore robia loda takim nieogolonym...bleee to juz naprawde musza kochac bo innego wytlumaczenia nie widze pozdro:)
wie co mowi:)

Postautor: wie co mowi:) » 12 maja 2009, 17:44

zgadzam sie na lyso to raczej nie ale przyciete obowiazkowo...podziwiam te ktore robia loda takim nieogolonym...bleee to juz naprawde musza kochac bo innego wytlumaczenia nie widze pozdro:)
wie co mowi:)

Postautor: martbar » 16 maja 2009, 09:59

widzę że jest więcej osób za podciętymi włoskami, dzisiaj zabieram sie do roboty i zrobie na koniec zdjecie, jak któraś chce sprawdzic czy dobrze to podajcie maila przesle fotke :)
pozdr
martbar

Postautor: Gość » 26 maja 2009, 20:25

ja swojemu każę przystrzyc na trójeczce maszynką do włosów i jest w sam raz, nie wygląda jak ***** a kudły nie drażnią
Gość

Wróć do Intymnie