Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Wyższa Szkoła Kadr Menadżerskich w Koninie

Postautor: Gość » 15 lipca 2010, 14:47

Moim zdaniem jest kiepsko. Z dwojga złego polecałabym już Kupiecką.
Gość

Postautor: Gość » 15 lipca 2010, 19:40

WSKM jest szkołą na bardzo niskim poziomie.Wykładowcy są przystępni, ponieważ mają pieniążki od każdego studenta.Ja w liceum więcej musiałam się uczyć niż w tej szkole.Jeżeli ktoś potrzebuje tytuł licencjata by utrzymać się w pracy lub otrzyma takową przez protekcję to jest to właściwy wybór.Absolwenci tej szkoły nie są konkurencyjni w porównaniu z adeptami z PWSZ, UAM, UJ czy o podobnej randze bo odpadają już wtedy, gdy w CV wpiszą, że ukończyli tą szkołę. Wiem o tym z autopsji!
Gość

WSKM

Postautor: IGS » 15 lipca 2010, 22:17

Cudze chwalicie a swego nie znacie...Po 2 latach studiów w WSKM (przedtem w "Kupieckiej") mogę powiedzieć, że nigdy nie miałem problemów z "babami z dziekanatu", zajęcia loboratoryjne na energetyce się odbywają regularnie i jak ktoś ma chęć do nauki, to może się wiele nauczyć. Nie przypominam sobie, abym musiał "robić zrzutkę" dla wykładowców, którzy, chociaż wymagający, są bardzo życzliwie nastawieni do studentów. A, że niektórym nie chce się uczyć.....to już ich problem. Ja się cieszę, że podjąłem decyzję o przejściu do WSKM - WSZYSTKIM POLECAM!!!!
IGS

Postautor: Pala » 15 lipca 2010, 22:23

A mam pytanie. gdzie odbywaja się zajęcia w WSKM?
Pala

WSKM Konin

Postautor: Agnieszka 18 » 15 lipca 2010, 22:31

WSKM Konin to szkoła na poziomie. Jestem absolwentką i nie mam żadnych zastrzeżeń do tej szkoły. Wykładowcy też są w porządku i maja naprawdę niesamowitą wiedzę.
Agnieszka 18

WSKM

Postautor: Studentka » 15 lipca 2010, 22:37

Co do tej szkoły to jest godna zaufania i wykładowcy też są w porządku. Ludzie piszą złośliwe bzdury, a dlaczego nikt nie powie nic o AHE czy dawnej WSHE, która nabiła ludzi w butelkę i zostawiła bez słowa przepraszam na lodzie. WSKM nigdy tego nie zrobi bo założycielom tej szkoły za bardzo zależy na studentach, na ich przyszłości.
Studentka

Postautor: malaaaaaa » 15 lipca 2010, 22:45

No to fajnie, bo sie tam wybieram...
malaaaaaa

WSKM

Postautor: Agnieszka M. » 15 lipca 2010, 22:47

Jestem absolwentką WSKM Konin i szkoła jest na poziomie. Wykładowcy są w porządku a wykłady prowadzone ciekawie. Można wynieść ogrom wiedzy z tej szkoły. Polecam tę szkołę. Jest super. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do szkoły a tym bardziej do wykładowców.
Agnieszka M.

Postautor: Rolland » 16 lipca 2010, 07:11

Anonymous pisze:Chyba chodzi o to że pod wzgledem nauki, bo rzeczywiście jesli komus zależy na tym by zdobył dużą wiedze to w Koninie nawet PWSZ bedzie lipny. To idzcie na UAM sobie do Poznania. WSKM to bardzo wporządku uczelnia.

Nie zgadzam się z tą wypowiedzią, ja skończyłem PWSZ w Koninie i UE w Poznaniu i uważam, że w Koninie się więcej nauczyłem.
Rolland

Postautor: A. » 16 lipca 2010, 07:42

Ja właśnie skończyłam tą uczelnie. I nie żałuję. Szkoła jest szkołą konińską, a nie jakaś zamiejscówka... Nie trzeba się martwić, że za chwilkę zamkną. Co do zajęć, to nie przypominam sobie, żeby był luz. Chodzić trzeba, zaliczać również. Poprawki też się zdarzały. Co do wiedzy wykładowców to jest ogromna. Kadra jest na wysokim poziomie. Co do Pań z Dziekanatu, to nie rozumiem tych wypowiedzi. Nie zdarzyło się, aby nie można było uzyskać jakiejkolwiek pomocy. Szkoda, że jeszcze nie mają magisterki, bo poszłabym odrazu, a tak to Poznań. Jeśli chcecie zdobyć licencjata i mieć wiedzę, a przy tym czuć się dobrze to zachęcam do studiowania na tej uczelni.
A.

Postautor: Gość » 16 lipca 2010, 08:44

No tak, trwa nabór, więc w kółko jedna i ta sama osoba pisze takie super opinie.
Gość

Postautor: a.m. » 16 lipca 2010, 09:33

Jestem absolwentką tej szkoły. Żałuję, że nie podjęłam nauki od razu w tej szkole i musiałam przeżywać koszmar jaki zafundowało nam AHE. Tutaj przynajmniej studentów traktuje się jak ludzi, a nie jak zło konieczne. Co do Pań z dziekanatu, to Pani ****** nikogo nie zostawi bez pomocy. Robi nawet to ,czego nie musi, co jest obowiązkiem studenta, ale człowiekowi w potrzebie trzeba pomóc. Pod tym względem wogóle nie ma porównania z AHE. Jeśli chodzi o naukę, to zależy od indywidualnych zapatrywań studentów, jeśli ktoś się miga to jego sprawa, wykłady nigdzie nie są obowiązkowe. A jeśli ktoś chce skorzystać z wiedzy wykładowców- polecam, naprawdę chciało się chodzić na zajęcia.
a.m.

WSKM

Postautor: A.M. » 16 lipca 2010, 13:51

Jestem studentem WSKM Konin i szkoła jest bez zastrzeżeń. Polecam tę szkołę.
A.M.

Postautor: Gość » 16 lipca 2010, 15:51

Jestem studentką WSKM i z przykrością muszę stwierdzic, ze to jedna wielka lipa. Już nie mówiąc o niektórych wykladowcach, którzy żeby przeprowadzic zajęcia musza miec laptopa, z którego caly czas czytają, bo inaczej od siebie nie są w stanie nic powiedziec. I tacy ludzie mają mi przekazywac wiedzę ????
Gość

Postautor: A. » 16 lipca 2010, 20:52

Anonymous pisze:Jestem studentką WSKM i z przykrością muszę stwierdzic, ze to jedna wielka lipa. Już nie mówiąc o niektórych wykladowcach, którzy żeby przeprowadzic zajęcia musza miec laptopa, z którego caly czas czytają, bo inaczej od siebie nie są w stanie nic powiedziec. I tacy ludzie mają mi przekazywac wiedzę ????

Przecież nikt Ci siłą nie kazał w tej szkole studiować!!! Skoro twierdzisz, że już tacy beznadziejni wykładowcy to zmień sobie szkołe!!!! Jak wykładowca nie korzysta z laptopa czy rzutnika to źle, bo nie przygotowany!? Jak korzysta to źle bo nic nie umie!?
A.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin