Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Psychiatrzy w koninie

Psychiatrzy w koninie

Postautor: Damian22 » 12 stycznia 2010, 18:06

Są jacyś psychiatrzy w Koninie ?
Ile kosztuje wizyta ?
Jak wygląda spotkanie ?
Jak się zapisać ?
:) dzięki...
Damian22

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 18:23

na kasę chorych, bez większych kolejek, SPÓŁDZIELCÓW 27, KONIŃSKIE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO, przyjmuje kilku psychiatrów i psycholodzy
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 21:43

Na Powstańców Styczniowych jest prywatny gabinet psychiatryczny tj. obok wieży ciśnień za sklepem Żabka. Ja byłem i nie ma co się bać.Żeby się zapisać to najlepiej zadzwonić. Wczesniej trzeba umówić się na wizyte telefonicznie. Poszukaj w internecie. Tam znajdziesz wszystkich psychiatrów w Koninie i nr tel.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 23:13

od ręki przyjmą na spółdzielców i w ramach opieki NFZ, także PO CO PŁACIĆ JAK MOŻNA ZA DARMO! trzeba tylko mieć ze sobą ważne ubezpieczenie!
Gość

Postautor: damian22 » 12 stycznia 2010, 23:15

Na tych spółdzielców... idę ,zapisuje się na rejestracji i czekam w kolejce ? Tak jak u zwykłego lekaża ?
damian22

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 23:19

spróbuj na spółdzielców, zobaczysz po pierwszej wizycie, czy będą w stanie ci udzielić pomocy i czy jesteś usatysfakcjonowany! jeśli nie, to później szukaj prywatnie, po co od razu wywalać kasę!
z tego co się orientuję to przyjmą od razu, lub wyznaczą niezbyt odległy termin! tam w rejestracji jest miła pani, wszystko Tobie wyjaśni! idź tak jak do normalnego lekarza rodzinnego, ewentualnie zadzwoń, ale nr musisz poszukać, bo nie znam! pozdro
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2010, 23:20

i nie wstydź się, bo nie ma czego! pójdziesz to się zdziwisz jak wielu ludzi potrzebuje podobnej pomocy!
Gość

Postautor: damian22 » 12 stycznia 2010, 23:58

Heh ,dzięki :) Najgorzej się przełamać ,stresik mnie zżera :P
damian22

Postautor: damian22 » 13 stycznia 2010, 00:00

Ubezpieczenie ? A jeśli nie mam ?
Jakie są tam godziny otwarcia ? Kiedy przyjmują ?
damian22

Postautor: Gość » 13 stycznia 2010, 11:16

A jak nie masz ubezpieczenia to papa! A kolejki jak u zwykłych lekarzy, a obsługa też jak u zwykłych lekarzy. Ja wole prywatnie, bo prywatnie to PRYWATNIE! Na Powstańców Styczniowych jest gabinet i tam miałem pierwszą wizyte gratis! Wcześniej trzeba się umówić przez telefon.
Gość

Postautor: Elza » 13 stycznia 2010, 15:31

A ja Spółdzielców nie polecam,
Byłam u jednej baby okropna kobieta, nawet nie słuchała, przepisała leki i po sprawie miała gdzieś czy coś sobie zrobię czy nie.. jakby się dało zaskarżyłabym kobietę za totalną obojętność
Więcej tam nie pójdę!!!
Elza

Postautor: damian22 » 14 stycznia 2010, 16:20

A może być legitymacja studencka ?
Jakie są godziny otwarcia ,od pn do pt ?
Wizyta u psychiatry będzie gdzieś odnotowana w dokumentach ?
Jeśli tak, jakie może mieć to konsekwencje ?

a może z kimś mogł bym opgadać na ten temat na gg ? :) odp.
damian22

Postautor: Gość » 14 stycznia 2010, 16:58

Najlepsi psychiatrzy są w Multimedzie na wojska polskiego - jest ich tam chyba 9 i przyjmują na NFZ bez kolejek. mają swoją stronkę multimed.konin.pl
Gość

Postautor: Gość » 14 stycznia 2010, 18:21

damian22 pisze:A może być legitymacja studencka ?
Jakie są godziny otwarcia ,od pn do pt ?
Wizyta u psychiatry będzie gdzieś odnotowana w dokumentach ?
Jeśli tak, jakie może mieć to konsekwencje ?

a może z kimś mogł bym opgadać na ten temat na gg ? :) odp.

żadnych konsekwencji miał nie będziesz! założą tobie normalną kartotekę! już nie panikuj, lekarz jak każdy jeden!

a ubezpieczenie masz, idź z tym z czym szedłeś pierwszy raz do rodzinnego, a jak nie wiesz z czym, to zapytaj rodzica, albo dziadków
Gość

Postautor: damian22 » 14 stycznia 2010, 23:13

W tym multimedzie muszę zadzwonić żeby się zarejestrować czy mogę to zrobić na miejscu ? I jak to jest.. mogę iść z samą legitymacją szkolną ? :)
damian22

Następna

Wróć do Konin