Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ,,ŻAK'' - OPINIE

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ,,ŻAK'' - OPINIE

Postautor: Gość » 25 stycznia 2010, 17:15

Mam ochote wybrać się na kurs do żaka. Proszę o jakiekolwiek opinie na temat tej szkółki, czy warto?
Gość

Postautor: Gość » 25 stycznia 2010, 18:49

bylem tam na masazu i jestem zadowolony ;)
Gość

Postautor: Gość » 15 lipca 2010, 12:31

Ja osobiście jestem zadowolona- kończyłam tutaj kosmetykę, egzamin zawodowy zdałam za pierwszym razem :-) Teraz chcę sobie otworzyć własny gabinet. Zastanawiam sie też czy nie zrobić sobie BHP, przydałoby mi sie, a w ŻAKu jest teraz za darmo.
Gość

Postautor: gosc » 16 lipca 2010, 09:17

A po ile godzi trwają tam zajęcia w tej szkole? szkoła policalna
gosc

Postautor: Gość » 17 lipca 2010, 12:13

gosc pisze:A po ile godzi trwają tam zajęcia w tej szkole? szkoła policalna

zajęcia są w weekendy sobota-niedziela

przeważnie od 8 do 16 ale i bywają krócej (jak się np. zwieje hehe ;-))

a i zjazd nie w każdy weekend tylko co drugi ;-)

Ogólnie idzie wytrzymać. Dobrze że piątki wolne
Gość

Postautor: mikrus » 19 lipca 2010, 10:46

Wybieram się do Żaka do LO dwuletniego od września. Wybiera się ktoś?
mikrus

Postautor: gość » 21 lipca 2010, 09:21

nie marnujcie czasu i kasy na tego typu szkoły.
gość

Postautor: zbulwersowana » 21 lipca 2010, 12:39

gość pisze:nie marnujcie czasu i kasy na tego typu szkoły.

a co Ty masz do "tego typu szkół"? Nie każdego stać na studia. I nie każdy kończy szkołę z zawodem- np osoby po liceum. A zresztą jeżeli chcesz zmienić pracę i zdobyć nowy zawód to co- będziesz wałkować technikum od nowa??Możesz zostać fryzjerem, kosmetyczką i prowadzić własną działalność gospodarczą. Albo technikiem fasrmacji i pracować w aptece.
Strata czasu to siedzenie w domu i nic nie robienie. A nauka i zdobywanie wiedzy na pewno nie jest stratą czasu.
zbulwersowana

Postautor: Gość » 22 lipca 2010, 22:45

tak jak mówisz po " fasrmacji " praca w aptece..... bez komentarza. Poziom CNiB .... pyskówki , reklama i żadnych sensownych argumentów....
Gość

Postautor: kasia_1987 » 26 lipca 2010, 07:36

Zapisałam się do Żaka całkiem niedawno i jakoś nie zauważyłam "pyskówek". Nie wiem czy to wrzuta dot. wykładowców czy pracowników sekretariatu. Ja mogę powiedzieć że w moim przypadku obsługa była rzeczowa i otrzymałam wszystkie informacje jakie chciałam uzyskać. Poza tym porównując obsługę studentów w uczelniach wyższych to tu aż się chce wracać do sekretariatu. Nie wiem co prawda jak wyglądają zajęcia ale myślę że będzie OK.
kasia_1987

Polecam LOGISTYKĘ

Postautor: Home.pl » 26 lipca 2010, 20:14

Polecam ŻAKA. Kadra profesjonalna, młoda,zdyscyplinowana i profesjonalna. Polecam kierunek LOGISTYKA, Logistycy mają własną Platformę Apps, nie mylić z Pseudo Platformą z FUGO. ŻAK 3x TAK .
Home.pl

Postautor: agneseag » 22 sierpnia 2010, 21:59

Myślę o zrobieniu kursu z masażu orientalnego w Żaku. Czy ktoś z Was robił tam jakiś kurs? Jak wyglądają zajęcia? Czy certyfikat ukończenia kursu jest ok? Słyszałam wiele negatywnych opinii o tej szkole i boję się, czy nie będzie to jakieś lewe. Dzięki za odpowiedź.
agneseag

Postautor: nataljana » 25 sierpnia 2010, 18:50

witam!
Ja studiuje zaocznie i chcialam tam dodatkowo zrobic technika bhp. powiem szczerze : czy trzeba chodzic na wszystkie zajecia? bo trudno bedzie mi pogodzic technikum i studia zaoczne
nataljana

Postautor: matexxx » 9 grudnia 2010, 17:00

agneseag pisze:Myślę o zrobieniu kursu z masażu orientalnego w Żaku. Czy ktoś z Was robił tam jakiś kurs? Jak wyglądają zajęcia? Czy certyfikat ukończenia kursu jest ok? Słyszałam wiele negatywnych opinii o tej szkole i boję się, czy nie będzie to jakieś lewe. Dzięki za odpowiedź.

Z tego co mi wiadomo to żak jest ośrodkiem szkoleniowym i certyfikaty mają ministerialne-kończyłem kadry płace zus u nich. A nie wybiera sie może ktoś na księgowość komputerową? Bo samemu to tak łyso ;)
matexxx

Postautor: bngvcvcccccc » 13 grudnia 2010, 13:42

Żak jest ok, wykładowcy w porządku, sympatyczni. Ogólnie spoko
bngvcvcccccc

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja