Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Ortodonta

Ortodonta

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2010, 12:50

Poszukuje pilnie DOBREGO ortodonty w Koninie albo w okolicach. Niestety moja obecna ortodontka z Żychlina okazała sie chyba niewystarczająco kompetentna, by wyleczyc niewielka wadę. Liczę, że znajdzie się tu ktoś kto mógłby pomóc mi w tej sprawie. Czekam na Wasze odpowiedzi
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2010, 19:50

witam:) chciałabym Ci się zapytać u której ortodontki w żychlinie byłęś/byłaś?ja chodzę do nowak-pawlaczyk z żychlina i z tego co słyszałam nie jest zła...tylko że ja robiłam u niej aparat.pozdrawiam:)
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2010, 12:26

mam właśnie tą ortodontkę na myśli. Ceny ma bardzo przystępne i za to duży plus ale trochę nie liczy się z klientem. Yo chyba normalne,że chcę mieć proste zęby skoro wydałam na to tyle kasy
Gość

Postautor: Gość » 5 kwietnia 2010, 14:29

hmm...nie wiem jak u Ciebie ta wada i wizyty wyglądaja, ale mi poleciły ja sprawdzone osoby, które maja proste ząbki po aparacie od niej....tylko właśnie!!!!!!ona nie daje dojść do słowa klientowi i wyrazić swoja opinie!!!!!!!!a higiena?zupełny bark u niej i brak rękawiczek!!!!!!!!!!koszmar!!!!!!!!!!ale poza tym to jest obrzydliwie przemiła....
Gość

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2010, 19:05

ja chodzę do Pana Musiała i nie narzekam :)
Rewelacja!
Gość

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2010, 19:37

a mogłabyś/mógłbyś napisac coś więcej o p. Musiale?? gdzie przyjmuje?? i jakie ma ceny za wizyte bo to dla mnie tez ważne. mam juz aparat ale chcialabym zmienić ortodonte, tylko że nie moze być drogi. Rodzice mnie sponsoruja i pewnie byliby troche wkurzeni gdyby musieli dodatkowo cos płacic
Gość

Postautor: Gość » 9 kwietnia 2010, 07:09

Witam, prosze podac , jaki jest koszt aparatu , na góre lub góra - dół .Chciałbym sfinansowac to poprzez raty.Czy ktos ma w tym doświadczenie ?
Gość

Postautor: Gość » 11 kwietnia 2010, 20:41

Pan Musiał przyjmuje na Zatorzu "Centrum Plus".
Koszt wizyty to 50 zł.
+ dodatkowe koszta, jak np. wymiana łuku (ale z tym trzeba się liczyć, 75zł- jeden raz)
Gość

Postautor: Gość » 14 kwietnia 2010, 13:00

Odradzam pana Musiała kategorycznie!!! Córce założył aparat na górę za 1400zł po 8 miesiącach zdjął, wyznaczył ruchomy za 450 zł, a teraz po 1,5 roku córka ma zęby jeszcze bardziej krzywe niż miała!! To, że ma niskie ceny np. za wizytę przy stałym aparacie bierze tylko 50zł, to pewnie też o czymś świadczy, bo na tej wizycie zmienia tylko kolor gumek, a nie dotyka w ogóle drutu ( przez osiem miesięcy!!). Porażka!!
Gość

Postautor: Gość » 22 kwietnia 2010, 08:55

Poproszę o nr tel do pani dr Nowak ( ortodonty ) w Żychlinie...Może też więcej opinii. Dziękuję.
Gość

Re: Ortodonta

Postautor: Gość » 22 kwietnia 2010, 09:12

Byle nie do musiała, to mega konował
Gość

Postautor: Gość » 1 września 2010, 18:34

Anonymous pisze:Odradzam pana Musiała kategorycznie!!! Córce założył aparat na górę za 1400zł po 8 miesiącach zdjął, wyznaczył ruchomy za 450 zł, a teraz po 1,5 roku córka ma zęby jeszcze bardziej krzywe niż miała!! To, że ma niskie ceny np. za wizytę przy stałym aparacie bierze tylko 50zł, to pewnie też o czymś świadczy, bo na tej wizycie zmienia tylko kolor gumek, a nie dotyka w ogóle drutu ( przez osiem miesięcy!!). Porażka!!

Ja także odradzam...leczę się u innego ortodonty, płacę za wizytę na której coś się robi, a nie tylko zmienia gumki i daje beznadziejne aparaty ruchome.. Odradzam
Gość

Postautor: Gość » 3 września 2010, 21:04

Polecam p. Magdalenę Krygier. Przyjmuje na Wilkowie. Niedroga, przemiła i skuteczna. U mnie już po miesiącu widać poprawę.
Gość

Postautor: jhh » 9 września 2010, 00:00

a możecie napisac coś o cenach za łuk? i czy trzeba zakładać oba łuki czy można tylko jeden
jhh

Postautor: ggggg » 21 września 2010, 15:53

Polecam Krygier
ggggg

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja