Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Arvato Services

Arvato Services

Postautor: zwierzaczek » 30 maja 2010, 19:34

Co to za firma??? Ponoć zaczęła rekrutować już na targach pracy w Koninie? A gdzie można do nich się zgłaszać?
zwierzaczek

PRACA

Postautor: CIEKAWY77 » 25 czerwca 2010, 19:33

WŁAŚNIE SAM JESTEM CIEKAWY ? WUE KTOS COS ..
CIEKAWY77

Postautor: zwierzaczek » 27 czerwca 2010, 22:00

Nikt nic nie wie a oni ruszają w Koninie od września z filią swojej firmy. Jak to z nimi jest? Pozdrawiam
zwierzaczek

Postautor: Gość » 27 czerwca 2010, 23:45

Jak ci odpowiada praca przy kompie i telefonie - na zasadzie "dzień, dobry dzwonię z firmy xyz, miło mi poinformować pana/panią że mamy dla pana/pani wyjątkową ofertę...." to startuj. Centrala jest chyba gdzieś pod Poznaniem, a duże call center w Szczecinie.
W Koninie będzie też taki wynalazek w budynku huty.
Gość

Postautor: Gość » 30 czerwca 2010, 13:13

zwierzaczek pisze:Nikt nic nie wie a oni ruszają w Koninie od września z filią swojej firmy. Jak to z nimi jest? Pozdrawiam

tak, słyszałam o nich, byli na targach pracy u nas. Patrzyłam na ich stronie, to duża firma, no no...
Gość

Postautor: matmat » 2 lipca 2010, 18:58

podsyłam artykuły o arvato
matmat

Postautor: Gość » 2 lipca 2010, 19:05

matmat pisze:podsyłam artykuły o arvato

coś się nie chce dodać
Gość

Postautor: Gość » 2 lipca 2010, 19:07

Anonymous pisze:
matmat pisze:podsyłam artykuły o arvato

coś się nie chce dodać

zatem cytat ze strony konin.lm.pl

arvato services – nowy inwestor w Koninie
04.06.2010
arvato services Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, otwiera nowy oddział – Centrum Telesprzedaży w Koninie, który do końca 2010 roku ma zaoferować 200 miejsc pracy.

arvato services Polska wybrało Konin na swoją kolejną – siódmą lokalizację, w której powstanie Centrum Telesprzedaży. Start operacyjny nowego oddziału zaplanowano na połowę września 2010 roku.

W arvato w pierwszym etapie projektu zatrudnienie znajdzie 60 osób – telemarketerów oraz kilkanaście osób zarządzających wyższego szczebla. Docelowo, do końca 2010 roku, liczba ta ma wzrosnąć do 200 osób. Ze względu na duży potencjał rozwoju projektu arvato prowadzi intensywną rekrutację na rynku konińskim. Poszukiwanie są osoby na stanowiska: telemarketer, trener wewnętrzny, koordynator grupy oraz kierownik operacyjny centrum telesprzedaży w Koninie.

– Do końca roku zamierzamy stworzyć 200 miejsc pracy w konińskim Centrum Telesprzedaży. Szukamy komunikatywnych i dyspozycyjnych osób z doświadczeniem w sprzedaży lub chcących pozyskać takie umiejętności. Oferujemy profesjonalne szkolenia sprzedażowe oraz pracę w dynamicznym zespole z możliwością elastycznego dopasowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb pracownika. Dlatego nasza oferta może być szczególnie atrakcyjna dla wszystkich tych, którzy cenią sobie możliwość wyboru czasu swojej pracy oraz dopasowania jej do innych swoich zajęć, jak np. ludzie młodzi, mamy na urlopach wychowawczych czy osoby 50+, którzy są otwarci na pozyskanie nowych umiejętności i chętnie skorzystają z możliwości podjęcia pracy dodatkowej – mówi Joanna Rada, Dyrektor Obszaru Contact Center w arvato services Polska.

Nowy oddział arvato zostanie uruchomiony w pomieszczeniach biurowych na terenie Huty Konin, wynajętych od spółki Impexmetal. W chwili obecnej, na powierzchni 700 m2 trwają prace adaptacyjne.

Centrum arvato w Koninie będzie m.in. obsługiwać klientów z sektora telekomunikacyjnego, finansowego oraz branży farmaceutycznej. Oddział świadczyć będzie usługi telemarketingowe, polegające m.in. na badaniu i diagnozowaniu potrzeb klientów, pozyskiwaniu nowych klientów, a także poszerzaniu oferowanych usług w ramach istniejących, a wszystko to przez telefon.

– Przy dynamicznym rozwoju naszych usług w zakresie Contact Center niezbędne było zwiększenie inwestycji w ten sektor. Dlatego też zdecydowaliśmy się otworzyć kolejną lokalizację, tym razem w Koninie. Jej zadaniem będzie wzmocnienie pozycji arvato services jako lidera outsourcingu i rozszerzenie oferty również w języku polskim – powiedział Janusz Jankowiak, Dyrektor Generalny w arvato services Polska.

arvato, prowadząc centra obsługi klientów w 12 językach, jest liderem na rynku w zakresie wielojęzycznych contact center. Firma duży nacisk kładzie również na dalszy rozwój usług dedykowanych polskojęzycznej obsłudze kanału telefonicznego. Stąd między innymi inwestycja na terenie Konina.

W trakcie procesu inwestycyjnego arvato ma duże wsparcie ze strony Urzędu Miasta Konina oraz Powiatowego Urzędu Pracy. Obie instytucje demonstrując pro-biznesowe podejście wychodzą naprzeciw potrzebom mieszkańców Konina, poszukujących nowych miejsc pracy oraz możliwości rozwoju w dynamicznych strukturach stabilnej finansowo firmy, jaką jest arvato services.

– Cieszę się bardzo, że mamy partnera, który docenił lokalizację naszego miasta. Tak naprawdę to od nas jest wszędzie bliżej niż z Poznania i Warszawy. Bardzo podoba mi się, że firma skorzystała z możliwości ulokowania w Koninie swojego kolejnego oddziału, wykorzystując do tego niemal gotową siedzibę – biurowiec Huty Aluminium. Sądzę, że pierwsze miesiące funkcjonowania oddziału zdecydują o jego dalszym rozwoju. Życzę tej firmie wielu sukcesów i mam nadzieję, że planowane 200 miejsc pracy to tylko początek oferty arvato w Koninie – mówi Andrzej Sybis, Zastępca Prezydenta Miasta Konina.
Gość

Postautor: zwierzaczek » 13 lipca 2010, 08:59

Czytałam to i na lm i na stronie Arvato
zwierzaczek

Postautor: Gość » 17 lipca 2010, 12:33

BYŁ JUŻ MOŻE KTOŚ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ?
JEŚLI TAK, PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ..
PONOĆ Z URZĘDU PRACY WYSYŁAJĄ..
Gość

Postautor: Gość » 17 lipca 2010, 12:53

7.07.2010 ukazalo się na stronie PUP-u ze poszukuja 60 osob na stanowisko telemarketer na umowe zlecenie
Gość

Postautor: zwierzaczek » 27 lipca 2010, 21:57

Tak widziałam nabór na stronie urzędu pracy... ciekawe jak wyjdzie ta praca w praniu?
zwierzaczek

Postautor: Gość » 28 lipca 2010, 10:48

Jak w hurtowni taniej ksiązki
Gość

Postautor: zwierzaczek » 2 sierpnia 2010, 19:36

Jeśli ktoś zostanie tam zatrudniony to bardzo proszę o opinie na temat tej pracy.
zwierzaczek

nie wiem na co komu opinie

Postautor: on 28 » 4 sierpnia 2010, 08:02

Z pracą się nikt nie żeni. Mogą zwolnić was lub sami się zwolnicie jak wam się nie podoba. Nie lubie gdybać.
on 28

Następna

Wróć do Praca w regionie