Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

2 lo w Koninie

2 lo w Koninie

Postautor: GOść » 24 czerwca 2010, 00:50

Kto wybiera si do 2 Liceum?
Lub do uczniów, jacy tam sa nauczyciele? najbardziej inetesuje mnie profil human-lingiwist.?
GOść

Postautor: Gość » 24 czerwca 2010, 12:47

Ja wybieram się do II Liceum do klasy H ;)
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2010, 13:00

Świetnym nauczycielem jest Pan Warda z tego co słyszałam, skoro humanistyczno-lingwistyczny profil to powinien Cię uczyć :)
Gość

Postautor: Gość » 25 czerwca 2010, 18:39

Ja byłam na tym profilu, bardzo fajny :) uczył mnie Pan Warda właśnie, super nauczyciel (historii). Polecam!
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2010, 10:18

ja idę na humanistyczno-lingwistyczny... ale boję się że się ni dostanę... miałam trochę powyżej 120 pkt..
Gość

k

Postautor: gość » 26 czerwca 2010, 16:12

tak tak, zapraszamy do klasy H ;)
gość

Postautor: miaa » 26 czerwca 2010, 16:35

Bardzo lubię Pana Wardę, uczy mnie i organizuje fajne wyjazdy. Ogólnie nauczyciele są ok bo trafiłam na taki skład, reszty zbytnio nie znam bo mnie nie uczą. Jak w każdej szkole muszą też być tacy, którzy nie są fajni że tak napiszę. Napisz co chcesz wiedzieć o szkole to podam Ci jakieś informacje ;p
miaa

2 lo

Postautor: Absolwent » 28 czerwca 2010, 15:33

W szkole jest bardzo wysłużona kadra nauczycielska. Kształcenie pod względem humanistycznym oraz matematycznym (tutaj kłania się pani prof. Linke) jest bardzo wysokie. Nauczyciele bardzo wiele wymagają, są też tacy którym na uczniu bynajmniej nie zależy: "nie mam teraz czasu przyjdź na zajęcia dodatkowe" Szkołę *** bardzo duża zdawalność matury przez uczniów, po ukończeniu szkoły absolwenci są świetnie przygotowani do egzaminów. Jednak jak ktoś chce wybrać kierunek fizyczny to radzę wybrać inną szkołę.
Absolwent

Postautor: ucz.kl maturalnej2lo » 11 lipca 2010, 18:31

Anonymous pisze:Świetnym nauczycielem jest Pan Warda z tego co słyszałam, skoro humanistyczno-lingwistyczny profil to powinien Cię uczyć :)

tylko ten nauczyciel ratuje wizerunek 2liceum.
ucz.kl maturalnej2lo

Postautor: II LO » 11 lipca 2010, 19:41

niekoniecznie, nie wszystkie klasy na profilu ling-hum dostają tego pana jako nauczyciela historii.
w ogóle ten profil dopiero teraz zrobił się normalny.. jak ja chodziłam do liceum to w tym profilu miałam rozszerzone trzy języki i nie bardzo było z czego matury zdawać ;<
II LO

Wróć do Konin