Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Rejestracja skutera

Rejestracja skutera

Postautor: Maciek__ » 16 lipca 2010, 22:07

Napiszcie co wiecie chociaż o rejestracji skutera. Prosze to pilne jest bardzo bo chcę w poniedziałek zarejestrować go i kupić OC
Maciek__

Postautor: Gość » 16 lipca 2010, 22:46

idziesz do wydziału komunikacji tam płacisz za dowód rejestracyjny i rejestracje potem robisz mu obowiązkowy już przegląd terminowy co dwa lata cena około 50zł no i ubezpieczenie
Nie polecam chińskich motorków strasznie sie sypią ;/ lepiej sie powstrzymaj i kup używany a pożądny
Gość

Postautor: Hipol » 16 lipca 2010, 22:52

ale to bd nowy skuter czy używany jeżeli używany to odliczą ci 3% podatku od ceny z umowy jeśli skuter bd kosztować powyżej 1000zł wyrobienie dowodu i rejestracji wydanie około 60-70zł przegląd pierwszy 50-70zł różnie biorą no i ubezpieczenie jeśli rejestrujesz na siebie i nie masz zniżek to drogo a jeśli ktoś z twojej rodziny ma zniżki to lepiej ubezpieczyć na niego taniej wyjdzie :)

Co do chińskich skuterów zgadzam się one długo nie latają 10tyś na taki sprzet to już świetny wynik polecam kupno markowego sprzętu malaguti,aprilia,yamaha,suzuki,italjet
Sprzedam ci swój bo mam 3 :D
Hipol

Postautor: Gość » 18 lipca 2010, 01:48

NIE POLECAM MOTORKOW OD HIPOLA.SA TO ZAJEZDZONE I ZROBIONE NA ****** MOT0RY
Gość

Wróć do Koło