Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Zbić lusterko- przesąd co myślicie?

Zbić lusterko- przesąd co myślicie?

Postautor: AG » 19 listopada 2010, 11:25

Wierzycie w to?
Co robicie jak zbijecie lusterko?zakopujecie je?czy slyszeliscie o innych sposobach?
AG

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 12:19

no 7 lat nieszczęścia. Ja zbiłem i miałem 10 lat nieszczęścia
Gość

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 13:10

Kochani nie wierzcie w,, zabobony "tego typu .Teraz jak sie coś złego stanie to powiesz,ze to przez lusterko?? Zbiło się -trudno,trzeba kupić nowe a to do kosza...
Gość

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 14:26

Anonymous pisze:Kochani nie wierzcie w,, zabobony "tego typu .Teraz jak sie coś złego stanie to powiesz,ze to przez lusterko?? Zbiło się -trudno,trzeba kupić nowe a to do kosza...

Tak,tak 7 lat nieszczęścia. Powiedzenia wymyślały mądre osoby.

Chociaż dzisiaj, za wszystkie nieszczęścia obwinia się PO. Jak coś złego Cię spotka, będziesz miał/a na kogo zrzucić winę i żale.
Gość

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 15:27

... NIE SĄDZIŁAM ŻE SĄ JESZCZE LUDZIE KTÓRZY WIERZĄ W ŚREDNIOWIECZNE ZABOBONY....
Gość

Re: Zbić lusterko- przesąd co myślicie?

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 16:16

AG pisze:Wierzycie w to?
Co robicie jak zbijecie lusterko?zakopujecie je?czy slyszeliscie o innych sposobach?

A co ty, świadkiem jehowy jesteś, że wierzysz w zabobony? Katolicy i inni chrześcijanie nie wierzą w takie bzdury.
Gość

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 16:53

Gość pisze:... NIE SĄDZIŁAM ŻE SĄ JESZCZE LUDZIE KTÓRZY WIERZĄ W ŚREDNIOWIECZNE ZABOBONY....

Przezorny ubezpieczony!!!
Gość

Re: Zbić lusterko- przesąd co myślicie?

Postautor: Gość » 19 listopada 2010, 21:01

Anonymous pisze:
AG pisze:Wierzycie w to?

A co ty, świadkiem jehowy jesteś, że wierzysz w zabobony? Katolicy i inni chrześcijanie nie wierzą w takie bzdury.

Być chrześcijanem i wierzyć w zabobony, to się chyba wyklucza, ja wierzę w przeznaczenie, a nie w zbite lustro :)
Gość

Wróć do Koło