Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Nie bylam jeszcze u ginekologa

Nie bylam jeszcze u ginekologa

Postautor: margaretta » 20 grudnia 2010, 15:24

Nie bylam jeszcze u ginekologa a mam juz 21 lat.

Wiem ze to jest badanie zeby sprawdzic czy jet wszystko w porządku.
Dziewczyny czy musze isc czy moge poczekac jeszcze troche...
margaretta

Postautor: Gość » 20 grudnia 2010, 20:25

no coz jestes mloda i chyba nie ma jeszcze az tak duzej koniecznosci wizyty u ginekologa ale mysle ze powinnas isc, to nic strasznego. Ja mam teraz 22 lata pierwszy raz bylam u ginekologa gdy mialam 18 z tym ze ja bylam w ciazy no i musiala, ale naprawde nie ma sie czego bac. Ja od razu poszlam do ginekologa faceta bo u kobieta chyba jak lesbijka bym sie czula. Jesli nie jestes dziewica powinnas isc do doktora chociazby po srodki antykoncepcyjne
Gość

Postautor: Gość » 20 grudnia 2010, 22:14

Sądzę ,iż powinnaś iść do lekarza ,gdyż znam przypadek ,że kobieta nie chodziła do lekarza ginekologa a potem w pracy zemdlała,karetka zabrała ją do szpitala ,okazało się,że ma chory układ rozrodczy a dalej już nie będę pisać co się stało ,gdyż możesz się wystraszyć ...A więc radzę Ci iść do lekarza bo to nic strasznego a z pewnością będziesz spokojniejsza .Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 21 grudnia 2010, 14:34

Nie ma co się tak stresować. Ty bedziesz się pewnie nieco wstydzić, ale uwierz ze dla lekarza bedziesz "tylko" kolejna pacjentką- nie będzie cię oglądać jak kobiety ( w erotycznym sensie). Ja proponuję bys poszła jednak do ginekologa- męzczyzny. Z mojego doswiadczenia wiem, ze oni sa bardziej delikatni.
Gość

Postautor: Gość » 22 grudnia 2010, 17:30

a jeśli jestem dziewicą i w najbliższym czasie nie zamierzam tego zmieniać, to po co mam iść? Nic mnie nie boli, okres mam regularnie, więc nie czuje takiej potrzeby
Gość

Postautor: Gość » 22 grudnia 2010, 17:47

a słyszałaś o czymś takim jak cytologia? którą trzeba choć raz w roku robić? Pewnie poczekaj do 50-tki nawet z wizytą skoro czujesz się ok, ale potem nie płacz jak cytologia wyjdzie IV czy V grupa, Młode kobiety też niestety to spotyka, nie tylko te starsze. Rak nie wybiera!!!!VFE582
Gość

kobiety

Postautor: the masec » 9 stycznia 2011, 19:27

kobiety to wina meżczyzn bo ginekolog to nie diabeł wiec nic wam nie zrobi dlatego masz partner powinien was zachcecic a nawet isc razem z wami i czekac pod drzwiami gabinetu jak pies ale hmmmmmmmmmm kobiety zawsze szukaja mezczyzn innych myslowo dlatego ja nadal jestem samotny ale lepiej byc samotnym niz miec dziwna kobiete i siie z nia meczyc całe zycie
the masec

JESTEM FACETEM...........

Postautor: Gość » 20 stycznia 2011, 12:36

IDZ NAPRAWDE WARTO ISC NAWET JESLI NIE MASZ OBJAWOW.BEDZIESZ BARDZIE SPOKOJNIEJSZA;-)POZDRAWAIM
Gość

Wróć do Intymnie