Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

BYLEM W BIEDRONCE

BYLEM W BIEDRONCE

Postautor: Gość » 26 marca 2011, 20:09

PO REKLAMIE PREZESA PIS BYLEM W TYM MARKECIE REKLAMA ROBI SWOJE I WCALE BIDOTY TAM NIE BYLO PRAWIE PELEN PARKING A CENY MYSLALEM ZE BEDZIE TANIEJ
Gość

Postautor: Gość » 26 marca 2011, 20:21

Nawet szkoda komentowac co ten maly czlowieczek mowi.Niech podniesie mi pensje to bede sie zaopatrywac w Almie albo w Bomi.Chyba obrazil 3/4 Polakow,bo z tymi zarobkami co sa w Polsce to wiekszosc zaglada do Biedronki czy Lidla.
Gość

Postautor: Gość » 26 marca 2011, 20:26

Ja niestety tez co jestem w Biedronce to mam niecałą reklamówke zakupów i płace ponad 100 zł i nie wiem za co. a i ciekawe rzeczy mozna kupić tam, unikatowe których nie mozna spotkać w marketach dla Vipów takich jak Pan Kaczyński :-)
Gość

Postautor: Gość » 26 marca 2011, 20:59

Anonymous pisze:Ja niestety tez co jestem w Biedronce to mam niecałą reklamówke zakupów i płace ponad 100 zł i nie wiem za co. a i ciekawe rzeczy mozna kupić tam, unikatowe których nie mozna spotkać w marketach dla Vipów takich jak Pan Kaczyński :-)

Weź wrzuć dwie paczki papieru toaletowego - będziesz mieć całą rekalmówkę i nie zapąłcisz nawet 15 złotych :))))

Unikatowa w Biedronce jest np. coca-cola - nigdzie indziej nie spotkasz takiej flaszki.... Jak byłem tam po raz pierwszy, to patrzę i oczom nie wierzę - flaszka coli poniżej 4 złotych!!!! Myślę, ale numer - biorę, będzie do łiskacza.... Do piero w domciu patrzę i widze że ta flaszka coś nie teges....okazało się że to 1.75. Ot i wyszło szydło z worka.... Ceny niższe, bo produkty nie miarowe tak aby trudno było porównać z innymi sklepami :))) Poświęciłem się i popatrzyłem torchę co i jak - wyszło, że faktycznie taniej jest ale szału nie ma.....różnca kilku procent
Gość

BYLEM W BIEDRONCE

Postautor: wow » 26 marca 2011, 22:26

w biedronce jest teraz 8 browcow warka za niecale 15 zlotych .nigdzie nie kupisz taniej.
wow

Postautor: Gość » 26 marca 2011, 22:27

Teraz wiadomo, dlaczego prezes 200zł banknot wyciągnął do płacenia. Z góry wiedział, że wybiera sklep drogi. Ma chłop czas, to po co będzie kupował obok domu. Ma pieniądze, to trzeba podjechać mercedesem, stracić trochę benzyny za 5zł za litr, tak jak robi to wiekszośc Polaków.
Gość

Wróć do Konin