Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

leczenie kanałowe zębów

leczenie kanałowe zębów

Postautor: jaaahd » 13 kwietnia 2011, 21:21

witam, którego stomatologa polecacie do leczenia kanałowego zębów? i jaki jest to koszt? Stomatolodzy na staszica, chyba Jańczak sie nazywają od mojego brata wzieli 500 złoty za leczenie kanałowe 7, czy to duzo? dzięki za odpowiedź
jaaahd

Postautor: Gość » 13 kwietnia 2011, 21:53

Tak z góry wzięli 500?
Ja leczyłam kanało zęba, mialam jakieś 7 wizyt, koszt jakieś 600zł. U jednych leczenie bedzie kosztowało jakieś 300 u innych 2 x więcej, zalezy od przypadku.
Gość

POMOC

Postautor: młody » 13 kwietnia 2011, 22:22

Polecam stomatologa w przychodni tam na przeciwko billi no teraz to jakis inny sklep a ta przychodnia to medalko czy maxmed ona nowa jest i na drugim pietrze przyjmuje ja u niej miałem kanałowo i nie brała kasy odrazy za wszystko i zapłaciłem 120zł za wszystko i bez bulu zatrucie wiadomo troche czuc bol zeba ale potem nic
młody

Postautor: ztrI » 14 kwietnia 2011, 21:49

bsdent na zatorzu.W budynku przy fryderyku . Pierwsza wizyta na leczenie endo czyli kanałowe 150 zł. Kolejne wymiana opatrunku 50 zł ( może być ich kilka) no i póżniej wypełnienie kanału też płatne. Robiłem u nich i jestem zadowolony
ztrI

Re: leczenie kanałowe zębów

Postautor: 0123456 » 26 stycznia 2012, 15:21

jaaahd pisze:witam, którego stomatologa polecacie do leczenia kanałowego zębów? i jaki jest to koszt? Stomatolodzy na staszica, chyba Jańczak sie nazywają od mojego brata wzieli 500 złoty za leczenie kanałowe 7, czy to duzo? dzięki za odpowiedź

ponawiam pytanie - za jakieś 2 tygodnie muszę udac się na leczenie kanałowe siódemki - poradźcie coś
z góry dziękuję :-)
0123456

Postautor: Gość » 26 stycznia 2012, 15:58

0123456 pisze:ponawiam pytanie - za jakieś 2 tygodnie muszę udac się na leczenie kanałowe siódemki - poradźcie coś
z góry dziękuję :-)

Weź usuń. Zapłacisz góra 200 i nie musisz się przez klika tygodni zmagać z dentystą....
Gość

Re: POMOC

Postautor: 0123456 » 30 stycznia 2012, 12:27

młody pisze:Polecam stomatologa w przychodni tam na przeciwko billi no teraz to jakis inny sklep a ta przychodnia to medalko czy maxmed ona nowa jest i na drugim pietrze przyjmuje ja u niej miałem kanałowo i nie brała kasy odrazy za wszystko i zapłaciłem 120zł za wszystko i bez bulu zatrucie wiadomo troche czuc bol zeba ale potem nic

a jak się nazywa dentysta? w jakich godz przyjmuje?
czekam na odp :-)
0123456

Postautor: galileusz123 » 21 czerwca 2012, 14:06

Ja miałem leczenie kanałowe zębów dwa lata temu i kosztowało mnie to 700 zł. Zabieg robiłem w Poznaniu, bo miałem zaufania do konińskich dentystów. Ogólnie pozytywnie oceniam to leczenie. Fakt, nie było najprzyjemniejsze, ale do dzisiaj mam spokój. A lekarze nie dawali gwarancji, że leczenie się powiedzie.
galileusz123

Wróć do Konin