Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Okulista/kontaktolog - Konin

Okulista/kontaktolog - Konin

Postautor: Niki » 4 czerwca 2011, 18:44

Witam, wybieram się do okulisty, który może przepisać mi szkła kontaktowe (bo jak się dowiedziałam, nie każdy jest do tego uprawniony). I stąd moje pytanie - jakiego polecacie i gdzie przyjmuje? I ile orientacyjnie kosztuje wizyta? =)

Pozdrawiam,
Dominika
Niki

Re: Okulista/kontaktolog - Konin

Postautor: Gość » 4 czerwca 2011, 21:08

Niki pisze:Witam, wybieram się do okulisty, który może przepisać mi szkła kontaktowe (bo jak się dowiedziałam, nie każdy jest do tego uprawniony). I stąd moje pytanie - jakiego polecacie i gdzie przyjmuje? I ile orientacyjnie kosztuje wizyta? =)

Pozdrawiam,
Dominika
Polecam panią Dr Kicińską , przyjmuje w centrum medycznym na Chopina
Gość

Postautor: Gość » 5 czerwca 2011, 13:09

pani dr Kicińska jest kompetentną osobą!!!
Miła, sympatyczna, a przy tym bardzo dokładna i rzeczowa! Dobrze dobiera okulary i szkła
Gość

Postautor: Gość » 5 czerwca 2011, 13:10

oprócz pani Kicińskiej, pozytywne opinie słyszałem jeszcze o dr Dreli, który miał gabinet przy optyku, na Wiosny ludów
Gość

Postautor: Niki » 5 czerwca 2011, 15:29

A nie orientujecie się, ile kosztuje wizyta u tej Pani? I czy Pan Drela też może przepisywać szkła kontaktowe (bo chyba nie ma tej specjalizacji...)?

Pozdrawiam,
Dominika.
Niki

Postautor: Gość » 5 czerwca 2011, 19:21

80 zł, ale badanie warte tych pieniędzy

SKORO szkła kontaktowe przepisują nawet technicy w salonach optycznych, po pochopnym niekiedy badaniu, to lekarz medycyny, specjalista chorób oczu, chyba tym bardziej
Gość

Postautor: Niki » 5 czerwca 2011, 20:01

Dziękuję bardzo =)

Tzn. mi powiedziano w rejestracji do innej pani okulistki, że nie posiada ona tego tytułu kontaktologa i nie może czy tam się na tym nie zna, więc no cóż, być może się posugerowałam.

Pozdrawiam,
Domnika.
Niki

Wróć do Konin