Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Jak ŻYĆ?? Jak ZAPOMNIEĆ??

Jak ŻYĆ?? Jak ZAPOMNIEĆ??

Postautor: vivryna » 1 listopada 2011, 14:11

HEJ PISZE BO SAMA NIE DAJE RADY ROZSTAŁAM SIE Z CHŁOPAKIEM PO DOŚĆ DŁUGIM CZASDIE ZWIĄZKU I NIE POTRAFIE O NIM ZAPOMNIEĆ... CAŁY CZAS GO KOCHAM MINEŁO JUŻ KILKA MSC OD ROZSTANIA A JA CAŁY CZAS CZUJE SIE TAK SAMO NIE UTRZYMUJEMY ZE SOBĄ KONTAKTU ON NAWET NIE ODPISUJE NA MOJE SMSY...

WIEM ŻE TO ***** I WIEM ŻE MU SIE NARZUCAM ALE TAK BARDZO TĘSKNIE ROZSTALIŚMY SIE BEZ POWODU... BOJE SIE CO ZROBIE JAK ZOBACZĘ GO Z JAKĄŚ KOBIETĄ... NIE RAZ MAM NAWET ***** MYŚLI..:/

pORADZCIE COŚ.....
vivryna

Postautor: Gość » 1 listopada 2011, 15:41

Czas,czas i jeszcze raz czas uleczy twoje problemy.No i wiadomo-swoje pasje,przyjaciele i nowy facet.Najważniejsze-nie myśl o byłym-nie wspominaj,nie rozczulaj się przy muzyce itp.Podobno *** się od myślenia o kimś więc do odkochania musimy nie myśleć-logiczne.Młoda jesteś pewnie więc wszystko przed tobą.Dasz radę-faceci to nie cel życia kobiet.Sama jestem od lat w szczęśliwym związku ale niejedno przeszłam,wiele łez przelałam przez innych- teraz wspominam to jak lekcję na przyszłość.My kobiety jesteśmy silniejsze psychicznie od mężczyzn więc głowa do góry!
Gość

Postautor: Gość » 1 listopada 2011, 19:29

Czy ty może jesteś ta wari.atka z wari.atkowa, która co jakiś czas zakłada post o chłopaku który dawno ma jej dość i nie chce jej znać.
Jeśli nie to przepraszam.
Gość

Re: Jak ŻYĆ?? Jak ZAPOMNIEĆ??

Postautor: Gość » 1 listopada 2011, 19:54

vivryna pisze:HEJ PISZE BO SAMA NIE DAJE RADY ROZSTAŁAM SIE Z CHŁOPAKIEM PO DOŚĆ DŁUGIM CZASDIE ZWIĄZKU I NIE POTRAFIE O NIM ZAPOMNIEĆ... CAŁY CZAS GO KOCHAM MINEŁO JUŻ KILKA MSC OD ROZSTANIA A JA CAŁY CZAS CZUJE SIE TAK SAMO NIE UTRZYMUJEMY ZE SOBĄ KONTAKTU ON NAWET NIE ODPISUJE NA MOJE SMSY...

WIEM ŻE TO ***** I WIEM ŻE MU SIE NARZUCAM ALE TAK BARDZO TĘSKNIE ROZSTALIŚMY SIE BEZ POWODU... BOJE SIE CO ZROBIE JAK ZOBACZĘ GO Z JAKĄŚ KOBIETĄ... NIE RAZ MAM NAWET ***** MYŚLI..:/

pORADZCIE COŚ.....

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji, z tym, że jestem facetem i nie piszę sms-ów, w ogóle mieszkam już gdzie indziej niż ona. Nie wiem, chyba trzeba to przecierpieć, podobno czas leczy rany, widać musi to być długi czas....
Gość

Postautor: Gość » 1 listopada 2011, 21:39

każda tesknota musi sie zestarzeć
Gość

Postautor: Gość » 2 listopada 2011, 13:40

Anonymous pisze:Czy ty może jesteś ta wari.atka z wari.atkowa, która co jakiś czas zakłada post o chłopaku który dawno ma jej dość i nie chce jej znać.
Jeśli nie to przepraszam.
wiem o której myslisz,ale to chyba raczej nie ta.Następna z własnymi problemami psychicznymi.Jak mają chłopaka to niepotrafią sie odpowiednio zachować..a jak ten puzniej je zostawia bo nie moze sie dogadać..to zakładają tematy na forum.LECZYC SIE!tu tobie(załozycielko tematu) i innym nikt nie pomorze.
Gość

Postautor: FACET882 » 3 listopada 2011, 14:01

Przecież tu same takie łamagi życiowe są jak chcesz się spotkać to nie maja czasu i jeszcze ty dzwoń do niej często, albo jak się spotkają to potem do ciebie wydzwaniają bo nie rozumieją ze to koniec i facet nie chce znajomości z taka kobieta która się zali i nie potrafi zadbać o własne sprawy od nas wymagacie a same takie nie jesteście, kolejne spotka się po wielkiej namowie ale zgrywa wielką panią i niedostępną wiec tracisz kasę i zapraszasz ja gdzieś do jakiejś ekskluzywnej restauracji a potem bez honoru i godności mówi cie ze ciebie nie zna. Dlatego po tych i innych przeżyciach tutaj stwierdzam ze

ZAL MI WAS BO TU NIE MA DOBREGO MATERIAŁU NA ZONĘ A CO DOPIERO DZIEWCZYNĘ SAME SIĘ ŻYCIOWO OGARNIJCIE CZEGO CHCECIE OD SIEBIE I OD ŻYCIA
FACET882

Postautor: encyklopedia1 » 7 listopada 2011, 17:30

najlepiej czyms sie zajac
''Podobno poeci nie zjawiają się przypadkiem. Są posłańcami szeptu i krzyku, odrodzenia i pieśni. Zrywają maski z innych serc, obmywają oczy duszy, nie boją się dotykać obolałego cierpienia. "

GG: 8310447
encyklopedia1
Początkujący

Postautor: Gość » 7 listopada 2011, 19:11

FACET882 pisze:Przecież tu same takie łamagi życiowe są jak chcesz się spotkać to nie maja czasu i jeszcze ty dzwoń do niej często, albo jak się spotkają to potem do ciebie wydzwaniają bo nie rozumieją ze to koniec i facet nie chce znajomości z taka kobieta która się zali i nie potrafi zadbać o własne sprawy od nas wymagacie a same takie nie jesteście, kolejne spotka się po wielkiej namowie ale zgrywa wielką panią i niedostępną wiec tracisz kasę i zapraszasz ja gdzieś do jakiejś ekskluzywnej restauracji a potem bez honoru i godności mówi cie ze ciebie nie zna. Dlatego po tych i innych przeżyciach tutaj stwierdzam ze

ZAL MI WAS BO TU NIE MA DOBREGO MATERIAŁU NA ZONĘ A CO DOPIERO DZIEWCZYNĘ SAME SIĘ ŻYCIOWO OGARNIJCIE CZEGO CHCECIE OD SIEBIE I OD ŻYCIA

Oj koleś chyba coś z tobą jest nie tak. Widać po bliższym poznaniu jesteś za mało interesujący. Ogarnij się i przyjrzyj się sobie, a potem obwiniaj kobiety. Czytając twoją wypowiedź- ja bym cię nie chciała.
Gość

Postautor: Gość » 7 listopada 2011, 22:29

Pytanie czy ja bym Ciebie chciał? I mam gdzieś to czy jestem dla kogoś interesujący czy nie. Ważne jak ja się z sobą czuje i co mam. A prawda w oczy kole bo tutaj zero dobrych materiałów jest i to fakt
Gość

Postautor: Gość » 7 listopada 2011, 22:43

Anonymous pisze:Pytanie czy ja bym Ciebie chciał? I mam gdzieś to czy jestem dla kogoś interesujący czy nie. Ważne jak ja się z sobą czuje i co mam. A prawda w oczy kole bo tutaj zero dobrych materiałów jest i to fakt

Ja na pewno ciebie bym nie chciała. Jestem mężatką. W miarę szczęśliwą...
Gość

Postautor: Gość » 6 grudnia 2011, 15:34

encyklopedia1 pisze:najlepiej czyms sie zajac
WEZ PRZESTAN PISAC W KAZDYM POSCIE TO SAMO ZENADA
Gość

Wróć do Problemy uczuciowe