Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

garnki tytanowe tzn.trzeciej generacji

garnki tytanowe tzn.trzeciej generacji

Postautor: Gość » 11 listopada 2011, 22:13

witam czy ktoś udzieli mi informacji na temat firmy EcoVital z Poznania . Oferują w sprzedaży garnki " trzeciej generacji " tytanowe. Czy te produkty warto kupić za taką cenę ?
Gość

Postautor: Gość » 12 listopada 2011, 01:42

Bierz i nie pytaj o cenę, żonka się ucieszy z garnków oczywiście:)
Gość

Re: garnki tytanowe tzn.trzeciej generacji

Postautor: Gość » 12 listopada 2011, 12:03

Anonymous pisze:witam czy ktoś udzieli mi informacji na temat firmy EcoVital z Poznania . Oferują w sprzedaży garnki " trzeciej generacji " tytanowe. Czy te produkty warto kupić za taką cenę ?

to ostatni krzyk mody!!!! jest wiele firm, które oferują takie garnki za 3000, 4000 czy 6000 zł, zależnie od kompletu! To jest identyczna jakość jak kiedy Zepter itp. firmy! W rzeczywistości, to ceny są zawyżone o jakieś 100%, bo połowa ceny idzie na prowizje , prezenty itp.
Gość

Postautor: sprzedaż bezpośrednia » 12 listopada 2011, 12:39

garnki są dobre, ale zaopatrując się na różnego typu prezentacjach, należy mieć świadomość, że o połowę się przepłaca!

Firmy windują ceny i stwarzają otoczkę, że produkty są wyjątkowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, ze owa prezentacja jest jedyną możliwością zakupu danych produktów- a w rzeczywistości są to celowe chwyty marketingowe, dzięki czemu firmy więcej zarabiają!

Pracowałem kiedyś w podobnych firmach, które prowadziły identyczne metody sprzedaży! Sprawa wyglądała tak, ze klient płacił np. 4200 za filtr do wody. Z tego 100 zł szło do pana, który montował urządzenie w domu u klienta, 800 zł szło na prowizję do sprzedawcy- prezentera, 250 zł dla drugiego sprzedawcy- prezentera, który był starszy stażem i niby opiekunem tego młodszego, dalej 450 zł szło dla menadżerów i kierowników grupy.

czyli można wnioskować, ze wartość urządzenia wynosiła jakieś 2600, w tym narzucona marża dla firmy importującej produkt oraz koszty producenta
sprzedaż bezpośrednia

Postautor: afryka » 15 lutego 2013, 23:34

Już 4 osoby oszukane przez firmę ECO-VITAL na prezentacji 3-generacji naczyń w restauracji Kasieńka.Wszyscy którzy jeszcze kogoś znacie przekażcie że sprawą zajmuje sie Rzecznik praw konsumenta w starostwie.Nakłaniajcie do składania kolejnych zeznań.
Czy znacie jakieś osoby które pomogłyby to nagłośnić.Może opisac to w tygodniku.starze osoby czytaja tygodnik zamojski,zależy mnie ne pomocy innym ludziom a także na wpakowaniu tych ludzi do paki lub wymierzenie im kary grzywny i odszkodowanie za poniesione koszty.
afryka

Postautor: WIEŚNIAK » 16 lutego 2013, 09:32

Hej, a czy żeś przypadkiem się nie pomylił deczko ? Czy ktoś kogoś zmusza do zakupu czegokolwiek ? Może na sybir ich ześlesz zamiast do paki ? Człowieku, weź się zastanów - jeśli przyjdzie do Ciebie sprzedawca papieru toaletowego i zgodzisz się na kontrakt, w którym będzie napisane ze on Ci sprzeda zgrzewkę papieru za tysiaka i to podpiszesz to kto popełnia gafę ? Sprzedawca czy Ty ?
WIEŚNIAK

Postautor: Gość » 16 lutego 2013, 14:32

Niestety, Wieśniak ma 100% racji.
Ja kiedyś wygrałam w konkursie w gazecie garnki za 550 zł. 10 lat temu to była duża wartość. Niby nowej, jak na tamte czasy, generacji. Te same garnki w sklepie w Poznaniu kosztowały 200 zł. To po pierwsze, a po drugie totalne badziewie. Paliło wszystko. Dlatego jak słyszę garnki to z góry zakładam, że gdzieś jest haczyk :P Przekręty z cenami są znane wszystkim na takich pokazach, nie wiem, gdzie uchowała się jeszcze osoba, która dała się na to nabrać.
Gość

Postautor: gość » 15 czerwca 2013, 20:51

Gość pisze:(...) nie wiem, gdzie uchowała się jeszcze osoba, która dała się na to nabrać.

Odpowiadam: W Radzyminie. Na pokazie podpisali kilka umów na te gary, np. patelnia za 1900 zl śmiech na sali ;)) Mozna taka patelnie powiesic potem obok krzyzyka na scianie i sie modlic co wieczor.
gość

Postautor: Tropiciel Absurdu » 15 czerwca 2013, 22:29

WIEŚNIAK pisze:Hej, a czy żeś przypadkiem się nie pomylił deczko ? Czy ktoś kogoś zmusza do zakupu czegokolwiek ? Może na sybir ich ześlesz zamiast do paki ? Człowieku, weź się zastanów - jeśli przyjdzie do Ciebie sprzedawca papieru toaletowego i zgodzisz się na kontrakt, w którym będzie napisane ze on Ci sprzeda zgrzewkę papieru za tysiaka i to podpiszesz to kto popełnia gafę ? Sprzedawca czy Ty ?

No popatrz, a jak rok temu wyszła chryja z Plichtą to wszyscy wieszali psy na rządzie.... Dlaczego rząd ma nie pilnować sprzedawców garnków???
Tropiciel Absurdu

Postautor: Tosiu » 23 czerwca 2013, 21:45

Właśnie wróciłem z pokazu w Karpaczu.Na pokazie przy smażeniu piernika w patelni-przypalił się spód,co nie za bardzo chcieli pokazać.Kurczak smażony na patelni nie był dobrze upieczony przy kości-degustacja tylko zewnętrznej części na wykałaczkach,reszta w koszu.Bigos miał być tak dobry jak domowy 3 razy odgrzewany a był tak kwaśny jak w najgorszym barze,nie mówiąc o dodanej nie świeżej kiełbasie .zaprezentowane garnki były w wersji na starego typu kuchenki-nie indukcja.Pewnie dla tego ,że coś z nimi nie tak w działaniu na indukcji,bo cały czas wmawiali że są z jednolitej bryły wyciskane.A w indukcji musi być zwykłe ferrytowe żelazo.No i nie wierzcie ,że coś możecie wygrać,bo za wygrany garnek ciśnieniowy wylosowana jedna osoba miała zapłacić 1500zł
Tosiu

Postautor: gość » 21 lipca 2013, 15:47

no cóż wczoraj byliśmy z żoną na pokazie w Wiśle i gary mam w domu jednak z ostrożności mówiłem do żony by gotować rosół w niedzielę w starych...
w poniedziałek wysyłam gary do poznania i rezygnację z umowy.
gość

Postautor: gość » 21 lipca 2013, 21:20

Żeby jeszcze co do tych ,,cudownych" garnków włożyć...
gość

Postautor: impulsywna » 21 lipca 2013, 22:05

gość pisze:no cóż wczoraj byliśmy z żoną na pokazie w Wiśle i gary mam w domu jednak z ostrożności mówiłem do żony by gotować rosół w niedzielę w starych...
w poniedziałek wysyłam gary do poznania i rezygnację z umowy.

a umowę podpisaliście i garnki były na raty? też dałam się" wpuścić w maliny" mam nadzieję, że wszystko można odkręcić
impulsywna

Postautor: GOŚĆ » 4 listopada 2013, 20:17

Jak czytam te wszystkie komentarze , posty na tych forach to aż mi się ży....ć chce !!! Garnki są dobre a to że kosztują tyle i tyle to już inna sprawa !! Skoro stać cię na zakup garów za 3000-4000zł to kup i to twoja indywidualna sprawa ile wydajesz na gary!!! Moja mam jest szczęśliwą posiadaczką garnków od 10lat chwali je i czas gotowania skrócił się o połowę gulasz gotuje w ciągu 40minut a mięsko rozpływa się w ustach!!! Ja też sprawiłam sobie taki zestaw i jestem zadowolona mimo , że jestem świadoma , że przepłaciłam !!! Nikt nie zmusza do zakupu garnków!!! Jak Polak ma rozum to niech z niego korzysta!!! Już na pokazie powinien wiedzieć czy stać go czy nie! A skoro tak biadolicie o tych wszystkich staruszkach naciągniętych to pytam się gdzie są te wszystkie córki , które jako osoba towarzysząca powinny iść i doradzić mamusi czy warto kupić !!!! zastanówcie się nim zaczniecie wypisywać głupoty!!!!
GOŚĆ

Następna

Wróć do Konin