Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

TWOJ MARKET- OPINIE

TWOJ MARKET- OPINIE

Postautor: REWRT » 13 listopada 2011, 22:08

Co sadziecie o sklepach TWOJ MARKET?
REWRT

Postautor: Gość » 13 listopada 2011, 22:43

fany ale drogi...
Gość

Postautor: Gość » 29 listopada 2011, 22:52

zależy jaki produkt, np maja b.tani majonez, i inne produkty, róznica w cenie niektórych produktów sięga 1zł, oczywiscie na plus dla twojego marketu, troche odrażają brudne koszyki, usyfione samochodziki dla dzieci.
Gość

Postautor: Gość » 1 grudnia 2011, 21:31

TANIEJ NIŻ W POLO, DROŻEJ NIŻ W NETTO, TESCO, BIERDONCE CZY LIDLU ALE STOISKO MIESNE MAJA NAJLEPSZE. PIECZYWO Z KLECZEWA TEŻ NIE NAJGORSZE. OCENA OGOLNA MARKETU 4 Z MINUSEM. ALE TRZEBA PILNOWAC SIE I CZYTAC PARAGONY AK WSZEDZIE!!!
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2012, 21:15

nie mila obsługa
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2012, 22:37

wieczny bród i smród :(((((((((((((
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2012, 22:38

wieczny bród i smród :(((((((((((((
Gość

Re: TWOJ MARKET- OPINIE

Postautor: Gość » 4 października 2012, 12:20

Ogólny syf...
Gość

Postautor: Tajemniaczy » 12 maja 2014, 15:04

Witam. Jeśli chodzi o sklep to jest bardzo fajny tylko nie fajna jest Pani dyrektor Agnieszka, która jeździ do sklepu do Orchowa. Ta Pani zadziera głowę jakby nie wiem kim była, robi z siebie nie wiadomo kogo. Bardzo negatywnie zachowuje się w stosunku do pracowników. Daje zły przykład pracownikom bo chodzi po sklepie jak napompowany balon i nawet się nie uśmiechnie. Co to za dyrektor? Niby uczy, że trzeba klienta zawsze przywitać z uśmiechem na twarzy i serdecznie a ona co robi? Coś zupełnie odwrotnego. Mam nadzieję , że wezmą sobie Państwo tą uwagę do serca i coś z tym zrobią bo tak nie może być. Dyrektor powinien dawać dobry przykład pracownikom. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ I PROSZĘ O SKUPIENIE WIĘKSZEJ UWAGI NA TĄ PANIĄ. Pozdrawiam.
Tajemniaczy

Postautor: ALEKSJA » 13 maja 2014, 11:33

PAMIETAM DAWNYMI CZASY BYL TAM OCHRONIARZ P DAREK CZY JESZCZE PRACUJE..
ALEKSJA

Wróć do Słupca