Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Ekipa kucharska z Grąblina

Ekipa kucharska z Grąblina

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 10:09

cześć poszukuję kucharki na wesele słyszałem dużo pozytywnych słów o tej rodzinnej ekipie kucharskiej z grąblina k. lichenia. Macie z nimi jakieś doświadczenia ?? Faktycznie są tacy dobrzy jak o nich mówią, czy ma ktoś na nich namiar ??
Gość

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 17:57

nie wiem jaki teraz jest skład, ale jeśli ten sam, co kilka lat temu, to nie są dobrzy, oni są BARDZO DOBRZY! nie spotkałem drugi raz takiej ekipy!

Akurat na tym weselu, na którym ja byłem zgasło nagle światło, na jakieś 15 minut, dosłownie chwilkę! Nawet wszyscy goście jeszcze nie zdążyli się zorientować co się stało, a jeden z kelnerów już stał z akordeonem między gośćmi i zaczął prowadzić przy świeczkach biesiadę! Tak rozbawił gości, ze ta krótka wpadka z oświetleniem tylko pomogła całokształtowi imprezy! Niestety nie ma do nich namiarów, ja byłem tam tylko gościem, ale szukajcie za wszelką cenę, bo naprawdę warto, z tym, ze zaznaczam Ja byłem na weselu u nich jakieś 5, 6 lat temu, NIE WIEM CZY COŚ SIĘ NIE ZMIENIŁO
Gość

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 17:58

dobra kucharka jest jeszcze w Grójcu 609 60 39 82
Gość

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 18:00

i jeszcze jedno! Jedyny raz się spotkałem z tym, żeby kelnerzy pięć razy w trakcie imprezy się przebierali, po każdym posiłku w inne koszule
Gość

Postautor: Gość » 15 listopada 2011, 09:54

może jednak ktoś ma do ich jakiś kontakt bardzo mi zależy
Gość

Postautor: Gość » 15 listopada 2011, 17:28

Anonymous pisze:może jednak ktoś ma do ich jakiś kontakt bardzo mi zależy

przypominaj co jakiś czas temat, może akurat ktoś się znajdzie, co ma aktualny nr tel!
Gość

Postautor: tess » 22 listopada 2011, 14:03

ja polecam ekipę z Lichenia Golimowscy. Byłam z nimi na 6 weselach, moje też obsługiwali i goście byli zachwyceni jedzeniem, organizacją, kelnerami i całą obsługą. Jedzenia dużo, pyszne, a cena bardzo przystępna.
tess

Postautor: jijillk » 23 listopada 2011, 19:58

664768495 Proszę;)
jijillk

Wróć do Ogólna dyskusja