Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

AVIVA złodzieje !!!!!!!!!!!!!!

AVIVA złodzieje !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: tttooommmmekkk » 10 stycznia 2012, 20:25

15 lat temu założyłem synowi polise młodzieżową,miało być tak ładnie,duże zyski itd.
gdy dzisiaj sprawdziłem ile jest warta jego polisa to mnie krew zalała,
okazuje się,że jest mniej warta niż wpłaciłem pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!
chciałbym założyć im sprawę w sądzie lub w inny sposób powalczyć z nimi.
może ktoś z Was miał taki przypadek i powie lub doradzi co z tym zrobić?
dzięki
tttooommmmekkk

Postautor: Gość » 10 stycznia 2012, 22:17

wspólczję mi próbowali wcisnąć oc dla samochodu za 2500zł gdzie w kole płacę niecały 400zł też ich z kwitkiem odesłałem....
tym nowym ubezpieczalnią niewarto wierzyc wszystko jest pięknie i ładnie dopóki płacisz....
idź do adwokata pogadaj możed coś poradzą...potem zgłoś do programu "uwaga"niech innych ostrzegą ...

ja osobiście źyczę powodzenia... i pomyślnego rozwiązania sprawy...
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 10 stycznia 2012, 23:53

Ja wpłacałam do PZU 17 lat synowi. Wpłaciłam trochę ponad 10tys., odebrałam 11tys. Ostatnie 3 lata mimo wpłacania kwota prawie się nie zmieniała. Ale przecież przez ostatnie 2 lata wszystko leciało na łeb i szyję. I było wiadomo, że firmy miały wielkie zyski przez lata i nagle zaczęło wszystko spadać, kryzys. Nie było chyba żadnej firmy ubezpieczeniowej a plusie. Więc było wiadomo, czego się można było spodziewać.
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2012, 04:55

Nie wiem jaka jest Twoija sytuacja alle konsultacja z prawnikiem Ci nie zaszkodzi.
Jesli bedzie mogl Ci pomoc to z pewnoscia wezmie sprawe, jak nie to nie wezmie...

Ja mialem polise z 1990roku w PZU. Proponowali mi ok 1000zl, przy pomocy Pani Arlety Szaniawskiej wywalczyłem ponad 20x tyle... Nic nie placilem z gory, tylko ustalony procent od wygranej.

Nie wiem jak to jest z innymi polisami ale przjesc sie do Arletta Szaniawskiej nie zaszkodzi.
I nie dac sie okradac. Ja gdybym nie poszedl do sadu to by PZU mi zabralo ponad 90% tego co mi sie nalezalo.
Gość

Postautor: ttoommmmeekk » 11 stycznia 2012, 11:30

dzieki

jakieś namiary na P. Arlette
ttoommmmeekk

Postautor: Gość » 11 stycznia 2012, 11:37

ttoommmmeekk pisze:dzieki

jakieś namiary na P. Arlette

Numer masz w kancelarii 609730445
Gość

Re: AVIVA złodzieje !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Gość » 11 stycznia 2012, 13:09

tttooommmmekkk pisze:15 lat temu założyłem synowi polise młodzieżową,miało być tak ładnie,duże zyski itd.
gdy dzisiaj sprawdziłem ile jest warta jego polisa to mnie krew zalała,
okazuje się,że jest mniej warta niż wpłaciłem pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!
chciałbym założyć im sprawę w sądzie lub w inny sposób powalczyć z nimi.
może ktoś z Was miał taki przypadek i powie lub doradzi co z tym zrobić?
dzięki
moj mąż też miał tam polisę i okazało się w tym roku ,że Aviva ,,pożyczyła,, sobie 1500zł i nie wiadomo na co mamy mniej niż wpłacaliśmy przez 13 lat a ,,miły,,Pan z Avivy w tamtym roku obliczył nam ,że ta polisa już procentuje to jedno wielkie oszustwo postanowiliśmy zrezygnować nie dajmy się bezkarnie okradać
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 11:14

niech mi tylko agent AVIVY przyjdzie dupee truć o ubezpieczeniach to poleci na kopach z 3 piętra
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 14:41

Za rok będę odbierać "kasę"!!! aż się boję!!! ale jak mi rzucą jakieś ochłapy, to będę walczyć w sądzie! jakby Ci się udało, zostaw jakiś namiar!
Gość

Postautor: ttoommmmeekk » 13 stycznia 2012, 07:41

ok
ttoommmmeekk

Postautor: Gość » 18 stycznia 2012, 08:34

słabe wyniki bo kryzys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takie argumenty nie przemawiają do mnie.
ciekawe czy prezesi i pracownicy AVIVY zawiesili swoje pensje w ostatnich kryzysowych latach?????
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2012, 11:55

Anonymous pisze:Za rok będę odbierać "kasę"!!! aż się boję!!! ale jak mi rzucą jakieś ochłapy, to będę walczyć w sądzie! jakby Ci się udało, zostaw jakiś namiar!

Tak to jest jak się zakłada polisę ubezpieczeniową nie mając o tym zielonego pojęcia, trzeba wiedzieć co się robi, pytać się, czytać się co się podpisuje. To nie jest lokata w Banku, tylko polisa na życie i rządzi się zupełnie innymi prawami!!!!!! A teraz najlepiej narzekać że mnie oszukali Ja jestem zadowolona bo wiem jak to wszystko działa.
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2012, 12:29

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Za rok będę odbierać "kasę"!!! aż się boję!!! ale jak mi rzucą jakieś ochłapy, to będę walczyć w sądzie! jakby Ci się udało, zostaw jakiś namiar!

Tak to jest jak się zakłada polisę ubezpieczeniową nie mając o tym zielonego pojęcia, trzeba wiedzieć co się robi, pytać się, czytać się co się podpisuje. To nie jest lokata w Banku, tylko polisa na życie i rządzi się zupełnie innymi prawami!!!!!! A teraz najlepiej narzekać że mnie oszukali Ja jestem zadowolona bo wiem jak to wszystko działa.[/quote

od razu widać ,że pracujesz w AVIVIE i na swoich nie będziesz warczeć
po 25 latach też tym ludziom powiesz , którzy zaufali Avivie ,że nie dostaną nawet tych wpłaconych pieniedzy!
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2012, 13:38

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

Tak to jest jak się zakłada polisę ubezpieczeniową nie mając o tym zielonego pojęcia, trzeba wiedzieć co się robi, pytać się, czytać się co się podpisuje. To nie jest lokata w Banku, tylko polisa na życie i rządzi się zupełnie innymi prawami!!!!!! A teraz najlepiej narzekać że mnie oszukali Ja jestem zadowolona bo wiem jak to wszystko działa.[/quote

od razu widać ,że pracujesz w AVIVIE i na swoich nie będziesz warczeć
po 25 latach też tym ludziom powiesz , którzy zaufali Avivie ,że nie dostaną nawet tych wpłaconych pieniedzy!

No właśnie w tym problem że tam nie pracuje, nie pracuje w "ubezpieczeniach"także nie sądź po pozorach, moje wykształcenie jest powiązane w finansami, ekonomią wiem z czym to się je.Jak ktoś chce sobie oszczędzać bez żadnego ryzyka to lepiej te pieniądze kłaść do "skarpety" a nie później wylewać swoje żale że mnie oszukali, bo przecież Banki też oszukują klientów......
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2012, 10:15

cienizna
Gość

Następna

Wróć do Koło