Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 2 marca 2015, Poniedziałek
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Z Robertem Więckiewiczem w konińskim Salonie Poezji (8) Bez nokautu, ale znów zwycięski. Igor coraz bliżej Rio (7) Oscara otrzymuje...Marzyciel! (18)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Imprezy  strzałka  Razem być w święta

Razem być w święta

Dodano: 20.12.2013 08:34
W klimat świąt wprowadzi mieszkańców Konina koncert pt „Razem być - rodzinne kolędowanie” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie i Fundację Podaj Dalej.

Program tegorocznego słowno - muzycznego widowiska wypełni piękne brzmienie kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu wokalistów z MDK. Zimowa Wróżka, Niezwykły Kosmiczny Podróżnik i Dobre Duszki z Towarzystwa Teatralnego Ele-Mele, pojawią się na scenie Oskardu, żeby powiedzieć wszystkim o czymś bardzo istotnym. Gościem specjalnym wydarzenia będzie śpiewająca Agnieszka Kubicka. Reżyserią widowiska zajęła Małgorzata Prządka, scenariusz opracował Jarosław Sparażyński z MDK, a oprawę muzyczną przygotował znany wokalista ze Starego Miasta Mariusz Urbaniak.

Bożonarodzeniowy koncert już 21 grudnia 2013 o godz. 16.00 w sali widowiskowej CKIS - Oskard. Wstęp jest wolny. 


 

cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 2, ukryto komentarzy: 0
BOG SIE RODZI,BOG SIE RODZI,BOG SIE RODZI...baaaardzo ciekawe
Oceń: (1) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.12.2013 08:41    Przez: ~aa
IM.becyl na forum,im.becyl na forum,im.becyl na forum...
Oceń: (2) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.12.2013 10:37    Przez: ~odp