Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyElektromonter działu utrzymania ruchu

Oferta pracy

Kuenz Polska z siedzibą w Słupcy będąca oddziałem Künz Group z siedzibą w Hard w Austrii - międzynarodowego lidera produkującego suwnice kontenerowe zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

ELEKTROMONTER DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Wymagania:

  • znajomość zagadnień wykonywania, montowania, demontowania, instalowania, eksploatacji, zabezpieczeń instalacji elektrycznych, urządzeń elektrycznych i innych pokrewnych
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobre umiejętności pracy w zespole oraz umiejętność analitycznego myślenia w celu rozwiązywania problemów
  • umiejętnośco organizacji zadań i ustalania priorytetów, tworzenia planów pracy podległej brygady
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP powyżej 1kV.

Zadania:

  • usuwanie awarii elektrycznych sieci, urządzeń i maszyn oraz oświetlenia zakładu
  • wykonywanie czynności łączeniowych rozdzielni SN 15KV i OPT-NN oraz prowadzenie zapisów tych czynności zgodnie z Instrukcją Eksploatacji
  • oględziny i przeglądy rozdzielni SN 15 KV, podstacji transformatorowych OPT, sieci SN i NN, szynoprzewodów i rozdzielni RS oraz oświetlenia hali głównej, pomieszczeń administracyjno- socjalnych i oświetlenia zewnętrznego zakładu
  • naprawa i badanie elektronarzędzi, przedłużaczy elektrycznych ~ 230V i ~ 400V i rozdzielni budowlanych
  • oględziny, przeglądy i remonty urządzeń spawalniczych, elektrotermicznych, układów sterowania  i napędowych eksploatowanych maszyn i urządzeń elektrycznych
  • prowadzenie gospodarki elektroenergetycznej zakładu tj. ograniczanie wielkości poboru mocy, niedoboru i odczyty wskazań zużycia mocy itp.
  • przeglądy i remonty instalacji piorunochronnej
  • wykonywanie elektrycznych pomiarów eksploatacyjnych i ochronnych instalacji odgromowej sieci, maszyn i urządzeń elektrycznych
  • naprawa, przeglądy i remonty urządzeń dźwigowych zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego
  • naprawa, przeglądy i remonty wózków transportowych, akumulatorowych, widłowych (podnośnikowych) i platformowych oraz prowadzenie ewidencji
  • naprawa, przeglądy i remonty urządzeń prostowniczych do ładowania baterii akumulatorowych
  • eksploatacja i naprawy baterii trakcyjnych wózków akumulatorowych itp.
  • wykonawstwo instalacji elektrycznych ~ 230 V i siłowych ~ 400V
  • instalowanie nowych maszyn i urządzeń (podłączenie do sieci elektrycznej) w zakładzie jak również zmiana ich lokalizacji
  • wykonywanie prac związanych z eksploatacją centrali telefonicznej, linii telefonicznych i aparatów, zegarów czasowych

Oferujemy:

  • pełen etat umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia
  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii
  • możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt: kadry.ogolny@kuenz.com, telefon: 507082555

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kuenz Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole