Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damInżynier budowy obiektów elektroenergetycznych WN

Praca - dam

Ogłoszeń: 516

Inżynier budowy obiektów elektroenergetycznych WN

IP: 85.221.236.218Wyświetleń: 25
region: Inny
Firma Energo-Trans-Met specjalizuje się we wszechstronnych usługach dla firm z branży energetycznej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy inżyniera budowy obiektów elektroenergetycznych wysokich napięć.

Twój zakres obowiązków
Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
Koordynowanie pracy ekip montażowych
Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy
Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Zamawiającego, normami oraz harmonogramem i budżetem realizacji budowy
Nadzór nad dokumentacją budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej Zamawiającemu
Bieżąca współpraca z przedstawicielami Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru
Udział w przetargach

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk / elektrotechnika lub pokrewne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju oraz za granicą
Znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość języka niemieckiego
Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD, Excel
Prawo jazdy kat. B
Samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
Udział w realizacji ambitnych i zaawansowanych technicznie projektach
Dostęp do niezbędnych szkoleń
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
Możliwość podnoszenia kwalifikacji
CV proszę przesyłać na: rekrutacja@energo-trans-met.pl z dop ...
Dane kontaktowe
Energo-Trans-Met
rekrutacja@energo-trans-met.pl
przemysłowa 6
Przykona
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole