Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damKierowca C+E z uprawnieniami HDS

Praca - dam

Ogłoszeń: 535

Kierowca C+E z uprawnieniami HDS

IP: 83.242.113.132Wyświetleń: 170
region: Konin
MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. producent kostki brukowej i systemu ogrodzeń - GOLD BRUK
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem,
• przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o powierzony zestaw i ładunek,
• monitorowanie stanu technicznego pojazdu.
Wymagania:
• prawo jazdy kategorii C+E,
• uprawnienia HDS,
• aktualne badania lekarskie i psychotechniczne,
• ważna karta kierowcy,
• znajomość przepisów dotyczących przewozu rzeczy,
• doświadczenie na stanowisku kierowcy.
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych rezultatów pracy,
• pracę na lokalnych trasach, maksymalnie do 100 km od Konina, a zatem codzienne powroty do domu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: adrian@goldbruk.pl
Kontakt tel. +48 519 428 319

Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy markę GOLD BRUK!
Dane kontaktowe
Adrian
519428319
Europejska 18
62-500 Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole