Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 7 marca 2015, Sobota
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Koniec pierwszego etapu. Chemat Basket podejmie Lublin (4) Jak pomóc dzieciom emigrantów zarobkowych (10)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Region  strzałka  Ślesin: dachowanie na skrzyżowaniu
Żródło:  

Ślesin: dachowanie na skrzyżowaniu

Dodano: 08.10.2009 15:25
Do niebezpieczne wyglądającego zderzenia, połączonego z dachowaniem pojazdu, doszło wczoraj po godzinie 6.00 na głównym skrzyżowaniu dróg w Ślesinie.

Jadący od strony Sompolna dostawczy iveco wjechał na skrzyżowanie, gdzie został uderzony w prawy bok przez kierującą fiatem siena. Pojazd przewrócił się i zniszczył jeden ze słupów z sygnalizacją świetlną. Żadnemu z kierowców nic się nie stało.

Jadący z Tych kierowca iveco twierdził, że wjechał na skrzyżowanie, ponieważ miał zielone światło, natomiast kierująca fiatem mieszkanka Ślesina oświadczyła, że sygnalizacja nie działała i pulsowało światło pomarańczowe. Ponieważ kobieta jechała drogą z pierwszeństwem przejazdu, a fakt awarii sygnalizacji świetlnej został potwierdzony, policjant wystawił mandat kierowcy iveco. Ponieważ tyszanin mandatu nie przyjął, sprawa zostanie skierowana do sądu grodzkiego.

cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij

Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.