Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 20 września 2014, Sobota
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Nasi w telewizji! (40) Budżet straconych szans? (51) Uwaga! Nadjeżdża MZK! (273)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Region  strzałka  Grzegorzewianki w bałkańskim kręgu
Żródło:  

Grzegorzewianki w bałkańskim kręgu

Dodano: 12.10.2011 13:15
Czytaj więcej na temat: Koło, Grzegorzew
Po ubiegłorocznej trasie po Chorwacji, Czarnogórze i Albanii Zespół Ludowy „Grzegorzewianki” wraz z przyjaciółmi wybrał się w trasę po Grecji i Bułgarii.

Podczas muzycznej podróży swoimi występami i strojami regionalnymi artyści z gminy Grzegorzew promowali powiat kolski i Wielkopolskę. Mieszkańcy Grecji czy Węgier mogli np. dowiedzieć się ekologicznych osiągnięciach naszego regionu. Co ciekawe. w repertuarze zespołu znalazły się utwory ludowe i biesiadne wykonywane również w języku greckim.  Zespół dał cztery koncerty w Grecji oraz dwa koncerty w Bułgarii i po jednym na Węgrzech oraz w Serbii.

Ledwo zakończyła się jedna zagraniczna przygoda, a zespół już planuje przyszłoroczną wyprawę. Tym razem „Grzegorzewianki” chcą zaśpiewać przy siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli oraz promować region swoją piosenką w Paryżu.

Zdjęcia: UM Koło

Czytaj więcej na temat:Koło, Grzegorzew
cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 70, ukryto komentarzy: 1
co to mieszkańcy podkonińskich wiosek wyprawiają....
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 12.10.2011 13:52    Przez: ~kon
Super!!!Gratulacje!!!:)
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 16.10.2011 21:22    Przez: ~ziomek
wstyd.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 17.10.2011 22:00    Przez: ~oki
OKI - przetrzyj oczy i ty sie wstydź że takie bzdury wypisujesz o tym zespole a moze masz racje .To władze w Kole i w powiecie powinny się wstydzić że mało intersują się takim zepołem co to promuje ich poza granicami kraju .Wszędzie odnoszą sukces swoimi mwystępamni tylko nie u nas .Czyżby zazdrość innych. To tylko u nas jest taki bajzel. Mają Grzegorzewianki szczęście że maja dobrą kierownik .Brawo pani Jadziu a takze i obrotnego menadżera ,dobrą horeograf oni słyszałem przeszli od "Honoratek" spod Kłodawy bo takm ich nie chcieli a tutaj same sukcesy.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 27.10.2011 14:29    Przez: ~ rodak
Warto hołdowć tradycję naszych przodków, prezentować regionalne stroje, śpiewać i jednocześnie zwiedzać....pozdrawiam i podziwiam ich zapał.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 19.10.2011 23:31    Przez: ~...fanka folkloru
Znam ich osiągnięcia, potrafią przyciągać !!!! Znam filmy z ich wyjazdów. To zespoł który posiada menadżera, ktory ich promuje. Powodzenia na kolejne wojaże.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 19.10.2011 23:45    Przez: ~ N-lka
TAK TRZYMAĆ,!!!! warto, podziw. Mają dobrego menadżera i wspaniałego instruktora . Mariusz GRATULACJE!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 19.10.2011 23:49    Przez: ~N-lka....
Ano! wyprawiają ,,Za granicę wyjeżdzają z rodakami się bratają....'' mają zapał i sposób na ciekawe życie. Ich wyjazdy są super.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.10.2011 00:16    Przez: ~nutka
W czerwcu 2011 r. we Witkowie GRZEGORZEWIANKI zdobyly pierwze miejsce, był to PRZEGLĄD PIOSENKI STRAŻACKIEJ.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.10.2011 08:02    Przez: ~Malec
W czercu we Witkowie 2011 r. zesp. lud. GRZEGORZEWIANKI zdobyły pierwsze miejsce biorąc udział w PRZEGLĄDZIE PIOSENKI STRAŻACKIEJ....są dobre.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.10.2011 08:09    Przez: ~Malec
Grzegorzewianki nie pochodzą z podkonińskiej wioski .....Ktoś ich myli z innym jakimś zespołem ludowy. Gmina Grzegorzew to powiat Koło, i to kierunek na Uniejów, Łódz..... w Koninie też spiewały i to nie jeden raz.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.10.2011 08:24    Przez: ~nutka
No proszę KRAWACIORZE .... w szerokim świecie sobie radzą....szacun.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 20.10.2011 11:09    Przez: ~k,ciorz
Brawo "Grzegorzewianki" ,to może nie "Mazowsze" czy "Śląsk" ale kto wie tak za parę lat .Mają dobrego menadżera to ich on wykreuje i podobno horeografa kobietę od "Honoratek" spod Kłodawy .A instruktor muzyczny też podobno jest super. Ciekawe czy władze się tym zespołem interesują ?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 27.10.2011 14:20    Przez: ~rodak
Brawo,Brawo ,Brawo "Grzegorzewianki" tak trzymajcie chyba nie ma lepszego zespolu ludowego od Was !!! w całej Wielkopolsce. Znam instruktora Mariusza ,super gość dobrzxe kumaty w muzyce a i w zespole są fajne babki mogą się jeszcze podobać.Świetnie śpiewają..Tylko skąd oni biora tyle kasy na te wyjazdy zagraniczne bo w internecie od kilku lat pisża tylko o nich..A to Litwa, Dania,Ukraina, Wlochy ,Chorwacja ,Albania i teraz Grecja i Bułgaria .Dobrze że trafił im się taki super menadżer i mają dobrą akoredonistkę z Koła a także dobrego skrzypka i dobrego trębacza. Wybrał bym się na taki jeden wyjazd za grani ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 27.10.2011 14:52    Przez: ~sympatyk
O! Nawet tu miło się zrobilo !!! płenta zespłu ludowego, radzę zapamiętaj ! ,, Chcesz sobie pośpiewać ? jedż do Grzegorzewa'' ....albo i z nimi na wojaże ruszaj! życzliwych nigdy dosyć. DZIĘKI ZA MIŁE WPISY! i pozdrawiam.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 28.10.2011 23:41    Przez: ~ GRZEGORZEWIANKA D,a.
Grzegorzew to rozsławiły "Grzegorzewianki " nie tylko śpiewem ale to co wiem i wysoką kulturą,Chętnie wybiorę sie na jakiś występ z tym zespołem gdy dowiem się że mają jeszcze miejsce wolne w autokarze.Niech mi tylko ktoś coś złego na nich napisze !!!!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 02.11.2011 15:17    Przez: ~lolo
Dziękuję za zaproszenie ,przyjade
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 02.11.2011 15:25    Przez: ~sympatyk
Niech ktoś mi powie gdzie można obecnie posluchać "grzegorzewianwek" bo tyle szumu sie koło nich robi że są takie obyte w świecie i że są świetne na występach ,lubię folkolor wiejski
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 03.11.2011 08:24    Przez: ~ola z kujaw
Cześć GRZEgORZEWIANKA czy ty jesteś z zespolu o którym tyle sie pisze na stronie i w Przeglądzie Kolskim że zapraszasz na śpiewanie ? ,chętnie byśmy pośpiewały z wami ,zorganizujcie jakąś imprezę to was chociaż posluchamy ,zapraszamy do nas do Izbicy Kujawskiej
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 03.11.2011 14:26    Przez: ~marta i lena
Pozdrawiam "grzegorzewianki" i wszystkich fanów zespołu
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 03.11.2011 14:28    Przez: ~rodak
Tak przypadkowo wszedłem na stronę i czytam.Niech ktoś mi powie co to za zespół .Słyszałem o "trójkącie bermudzkim" ale "krąg bałkański" ? I co tam te"grzegorzewianki" robily ,skąd one mają tyle kasy że jeżdżą po świecie,kto je sponsoruje bo chyba za swoją kasę nie jeżdżą ? Chyba są na garnuszku państwa .Ale przecież na wszystko brakuje pieniedzy u nas.A tymczasem czytam o jakichś tam Grzegorzewiankach i skąd one są chyba nie z Podlasia bo tam wszyscy śpiewają jak wypiją .Ale się baby zapromowały i kto za tym stoi może jaki poseł lub senator .
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 03.11.2011 14:48    Przez: ~koneser
No No ale sie towarzycho rozchulało w pisaniu o Grzegorzewiankach ale czy to dobrze ,bo może się im w glowie poprzewracać od tego nadmiaru sukcesu aże sobie podrużują , to i ja im zadroszczę Trzeba przyznać że mają dobry start i dobre kierownictwo ale gdzie im tam do Paryża czy do Brukseli ,moggą dać tam wielką plamę to będzie wtedy po nich ,chociaż im tego nie życzę
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 04.11.2011 15:11    Przez: ~sympatyczka Kiełczew ...
SPOKO! sympatyczko z Kiełczewka. Życz nam powodzenia! my skromnie ale bez obciachu. Śpiewamy tam gdzie nas słuchać chcą . Zwiedzamy zakątki globu naszego za własną kasę. ZA SPONSORING DZIĘKUJEMY !!!tym co grosika nie skąpią na tradycję ludową regionu wielkopolskiego, którą szerzymy i hołdujemy. Piosenka ludowa, to piosnka z ludu,czyli to piosenka twej babci i pradzidziadka. My korzeni się nie wstydzimy i nie wypieramy. Pozdrawiam.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.11.2011 11:10    Przez: ~Nutka; d..a.
Więc życzę powodzenia ! jesteście dobrzy,co tam nasze Kiełczewianki o was to przynajmniej dużo piszą bo wszędzie występujecie .Musicie tylko jeszcze nad sobą popracować Kiełczewianki nie śpiewają tak jak wy w obcych językach bo mało który nawet z zawodowych zespołów to potrafi a wy ! no,no!!! Kiedyś byly dobre Osieczanki z Osieka ale i tak Grzegorzewianki jesteście lepsze i chyba najlepsze ale żeby wam sie w glowach nie poprzewracało bo byłoby szkoda.Gdzie teraz będziecie występowały ? to bym chętnie was posluchała ale i nie sama
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.11.2011 12:56    Przez: ~Sympatyczka z Kiełcz ...
Dzięki za miłe słówko! Grzegorzewianki juz teraz myślą o kolędowaniu. Wigilijne spotkania i tu zaśpiewają pastorałki i kolędy. Pewnie jak co roku w wielu ościennych kościółkach i kościołach będzie można ich usłysześ. Miło pozdrawiam.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.11.2011 14:27    Przez: ~nutka; D..a.
Jednak Zespól Ludowy "Grzegorzewianki" daje się lubić bo tyle ciekawych i fajnych jest na stronie wypowiedzi róznych osób. Kochani nie myślcie że zespołowi leci manna z nieba,to ich ciężka , wieloletnia praca ,praca związana z wieloma wyrzeczeniami,kosztem rodziny ,kosztem wolnego czasu. Dziewczyny z Grzegorzewa to pasjonatki ludowego spiewania,przekazywania dorobku kulturalnego przodków.Byłem na każdym ich wyjeździe zagranicznym i tylko poza granicami kraju widownia szaleje pełna entuzjazmu słysząc nasze pieśni ludowe a tym bardziej w ich ojczystym języku,tak było na Ukrainie,we Włoszech w Czechach,Chorwac ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.11.2011 11:55    Przez: ~menadżer
cd. Chorwacji czy w Grecji. Tak od początku, pewnego dnia dobre 20 lat temu spotkali się pasjonaci ludowego śpiewania a początki zawsze były trudne.jedni odchodzili inni przychodzili i nie ukrywam że uczestnicząc w niemal w każdej próbie zespołu że oto jest zespół ludowy wizytówka Powiatu Kolskiego i Wielkopolski a poza granicami kraju i naszej ojczyzny.To nie żart ale na trasie były kolejno Litwa 2005,Ukraina 2006,Dania 2007,Włochy ,San Marino,Watykan(audiencja u ojca św.) i Austria 2008, Czechy 2009,Chorwacja,Bośnia Chercegowina, Czarnogóra i Albania 2010, Grecja,Bułgaria,Serbia,Węgry 2011,. A w 2012 r. Bruksela, Lu ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.11.2011 12:08    Przez: ~menadżer
cd. Luksemburg i Paryż i to wszędzie występy .Zespół śpiewa piosenki ludowe po ukraińsku,po włosku,po chorwacku i po grecku i nadal doskonali swój warsztat.Jest laureatem wielu prestiżowych nagród nie wspomnę o lokalnych ale na terenach zupełnie obcych jak np. w 2010 r. I miejsce i Kłodzka Róża w przeglądzie zespołów ludowych pogranicza beskidzkiego w Pstrążnej k/Kudowy Zdrój , uzyskał nagrodę pienieżną Marszałka województwa Wielkopolskiego w 2010 r. spośód wielu zespołów bioracych udział w przeglądzie zespołów.Lista nagród jest długa.Występował w TV POLSAT a i wkrotce pojedzie do Kazimierza Dolnego
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.11.2011 12:17    Przez: ~menadżer
A kapela ? Kierują nią świetny muzyk Mariusz Andrzejewski instruktor zespołu,grający na niemal wszystkich instrumentach, to Małgorzata Stężewska ,śpiew, akordeon, choreografia, to Jan Kmieć - skrzypek, to Ryszard Dopierała - trąbka i wielu innych świetnych muzyków współpracujących z Grzegorzewiankami. Kierownikiem zespołu jest Jadwiga Wypychowska .Któż jej nie zna w powiecie kolskim ?! Dla niej nie ma spraw niemożliwych.Takiej kierownik niejeden zespół pozazdrości Grzegorzewiankom . A ja cóż skromny menadżer Zespołu. Do mnie należy promowanie jak i wytyczanie tras koncertowych Grzegorzewiankom. Jak widać ze sk ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.11.2011 12:55    Przez: ~ Ryszard Borysiewicz
Nie dziwię sie teraz że Grzegorzewianki odnoszą takie sukcesy jak mają dobrych muzyków i świetne kierownicytwo.Tylko żeby ich inny zespół nie podkupił bo za kasę można zrobić wszystko .A poza tym dobrze że Grzegorzewianki nie stydzą się swoich nazwisk , to klasa zespół jak na nasze prowincjonalne warunki
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 16.11.2011 14:08    Przez: ~kiełczewianka
Umknęla mi w informacji o kapeli "Grzegorzewianek" Danusia Nuszkiewicz grająca na tamburynie, WYBACZ MI PROSZĘ bo także jesteś super jak pozostali czlonkowie zespołu. Z OSTATNIEJ CHWILI -Grzegorzewiankom "wpadło" niespodziewanie zaproszenie na Jarmark Bozonarodzeniowy do Berlina - Niemcy w dniu 10 grudnia . Trudno bylo odmówić . Zaprezentują w Berlinie na jarmarku program świąteczny głownie z zestawem kolęd i pastorałek. Koleżanko z Kiełczewa , cieszymy się że tak bardzop interesujesz się naszym zespołem. Pozdrawiamy Ciebie.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 17.11.2011 07:47    Przez: ~menadżer
Tak z ciekawości wszedłem ponownie na stronę ażeby poczytać coś wiecej o Grzegorzewiankach ,no ,no mało kiedy tyle jest wypowiedzi o jakimś zespole i to pozytywnych ,piszą tyle gdy chodzi o jakąś afere lub przekręt ,ale tyle o jakimś zespole prowincjonalnym.Zadzwoniłem do Koła do znajomych i oni mi wszystko opowiedzieli . Gratuluję. Jak będę w Kole to może się zalapię na Wasz występ. Mieszkam pod Wlocławkiem. A u nas to grają jakieś Kujawioki ale nie mają takiego dorobku jak Wy.,chociaż też dobrze wycinają .Nazwisk z kapeli nie znam jak i pani kierownik. Pozdrawiam
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 17.11.2011 13:21    Przez: ~Koneser
Oj!ziomalu wstyd mi za ciebie. Wyskoczyl jak Filipek z konopia, skoro zadziwiony, że Zespół Ludowy z Grzegorzewa jest coraz lepszy i glośniej o nich. Kupuj gazetę lokalną i bądz nz bieżąco. Moim zdaniem potrafią się dobrze promowac. Kto interesuje się tym co się dzieje w jego okolicy ten się nie dziwuje. Grzegorzewianki z szumem i do przodu, lubię jak się o was dobrze pisze.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 24.11.2011 01:47    Przez: ~ Ten pozytywnie zakr ...
Tyle wpisów czyli wzbudzacie zainteresowanie. Bystry ten wasz Rysiu od kiedy wami kieruje to wam się tak ddobrze wiedzie. Potrafi załatwiać kase na wasze wyjazdy i to jemu powinniście dziękować . A TU SŁYSZY SIĘ, ŻE GRZEGORZEWIANKI JEŻDZĄ ZA SWOJE PIENIĄDZE...bzdura i tyle.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 27.11.2011 21:49    Przez: ~ziomal....
Nie chrzanić mi, że oni jeżdzą za swoją kasę. Cały czs dziękują sponsorom. Nawet ich znajomi i rodzinka załapuje sie na tę kasę.....też tak im w glowach takie wyjazdy.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 27.11.2011 21:54    Przez: ~malinka...
Chłopie nie słyszałam o bogatym sponsorze jak napisałam o wsparcie do zespołu swego to dostałam 100 lub 200zł Także i oni musza jechać za swoją forsę jak dostaną 2000 z od sponsorów l to kropla w morzu.Moim zdaniem dzięki , że im się chce i godnie promują powiat , województwo i nasza Ojczyznę
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 30.11.2011 14:41    Przez: ~Cytrynka
jak byłeś ciemny i nadal będziesz jakby nie pojechał za swoja forsę zespół to nie wiem skąd by znalazł sponsora na 30 tys zł Nie licz na swoją kiesę to sponsora nie znajdziesz a dziękują z grzeczności za każdą złotówkę każdemu tak moje pokolenie jest nauczone . One chodzą na próby za darmo piorą i prasują stroje też bo kochają śpiew i granie Tak trzymajcie GRZEGORZEWIANKI dalej i promujcie nasz powiat .
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 04.12.2011 18:03    Przez: ~Cytrynka
Czy to jest prawda że Grzegorzewianki jadą teraz do Berlina na występy,bo tak gadają w Grzegorzewie ? A kto je tam zaprosił ?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.12.2011 13:33    Przez: ~kitka
Grzegorzewianki w dniu 10 grudnia zaśpiewaly w Berlinie.Wyjechały do Berlina na zaproszenie Biura Podróży RAJD-TOUR z Konina . Koncertowały tam dla turystów na dwóch Jarmarakch Bożonarodzeniowych zorganizowanych m.in.przez władze miasta Berlina a takze i przez firmy AUDI ,Breliner Bank ,Berliner Runfunk . Dla wielkiej rzeszy turystów z niemal całej Europy zaprezentowały nasze piękne kolędy i pastorałki Zaśpiewały również znaną niemiecką kolędę " O Tannenbaum" oczywiście po niemiecku.Występy oceniam na 5 .A pod Bramą Branderburską otrzymały gorące brawa za prezentację tak pastorałek jak i naszy ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 12.12.2011 08:25    Przez: ~meandżer
Centralnie, normalnie Grzegorzewianki zerwały sie z choinki... Spoko, bo pisać to ja też mogę i o waszystkim . Gdzie zdjęcia jakieś z tego wjazdu????? gdzie szukać????
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 12.12.2011 16:40    Przez: ~malinka i cytrynka
cześć Laseczki ,trochę cierpliwości już wkrótce będzie informacja ze zdjeciami na stronie internetowej i w Przeglądzie Kolskim Pozdrawiam
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 14.12.2011 12:45    Przez: ~menadżer
O "grzegorzewiankach " w Berlinie - odsyłam do serwisu informacyjnego na stronie Miasta Koło ,wkrótce po Nowym Roku będzie i w Przeglądzie Kolskim . A od Zespołu z Grzegorzewa wszystkim ,sympatykom ,fanom i tym którym Zespół Ludowy Grzegorzewianki " nie pasuje " ,jak najwiecej radości z okazji Świąt Bozego Narodzenia i pomyślności w Nowym 2012 Roku.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 22.12.2011 12:39    Przez: ~menadżer
Świetne zdjęcia z Berlina, ale ich malo . Jak znam Borysiewicza zrobil ich sporo. Gratuluję tym najaktywniejszym w zespole i życzę Wam jeszcze wiele takich wajaży.....szacun dla ZESPOLU LUDPWEGO GRZEGORZEWIANKI...Rysiek organizuj im wyjazdy, niech wreście obecna wójt dostrzeże ich zapał. Tak szczerze to GLASPO ma największą zasługę. A dlaczego? to Prezes Piotr Opas zakupil im pierwasze prawdziwe stroje w ktorych prezentują polską piosenkę w kraju i poza nim. WÓJT Bożena Dominiak powinna sie wstydzić, że nie docenia takiego jedynego zespołu jaki ma na swoim terenie. Grzegorzewianki szacun dla WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 25.12.2011 14:06    Przez: ~Sympatyk Zesp. Lud. G ...
JA BYM NAPISAŁA WIELE.... ALE LEPIEJ UGRYŚĆ SIĘ W JĘZYK. CZY W GRZEGORZEWIE NIE MA WŚRÓD RADY GMINY KOMISJI OD KULTURY?????? To przecierz oni powinni zadbać o wizerunek takiego zespołu! powinni promować ten zespól. Dzięki temu,że kupuę Przegląd Koniński i czytam Gazetę Kolską więc dośc często czytam o wyjazdach ,,Grzegorzewianek,, po za granice naszego kraju. Wiem , że takie zespoły są finansowane przez własnego wójta, lub sponsora. Jest grubo nie tak w Urzędzie Gminy w Grzegorzewie. Przeczytalam poniższy wpis i mnie normalnie poniosło. Zespól prowadzi dobry muzyk. Panie Mariuszu JESTEŚ PRACOWNIKIEM TEGO UR ...
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 28.12.2011 00:22    Przez: ~SYMPATYCZKA FOLLORU.
No i cóż ,już Was nie interesują "Grzegorzewianki" ?! A szkoda ,bo tyle przez ten czas sie wydarzyło.Zespół już zaczyna przebierać w ofertach .
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 19.03.2012 13:55    Przez: ~JOKO - ONO
Na Święcie Powiatu daliście czadu...prezencę macie. Z tymi tańcami była pokazówka....dobre było!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 03.09.2012 21:39    Przez: ~lubiący folklor
A co dalej z Zespołem ? bo podobno juz nie macie menadżera i solistki pani Małgosi ?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 22.10.2012 13:11    Przez: ~Krajan
Czy to jest prawda ? bo jakoś wszyscy milczą. I co się takiego stało w zespole ? .
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 29.10.2012 14:50    Przez: ~spostrzegawczy
Czy ktoś mi powie idąc tak za ciosem ,co takiego wydarzylo się w Wiśle w czerwcu tego roku ,gdy Grzegorzewianki były tam na występach ,bo coś o tym w Grzegorzewie gadają ale mało kto wie o co chodzi.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 29.10.2012 15:05    Przez: ~ktoś
W Wiśle byłyście na POWITANIU LATA ,tak mi wiadomo...nawet w gazecie była fotka przy artykule z flagą LOKu. A dlaczego śpiewały repertuar strażacki to sama nie wiem. Dlaczego z taką flagą? Może przed wyjazdem były nie doinformowane. Wchodziłam na zdjęcia z Wisły i wiem, że były i wypadły dobrze. Z tego co mi wiadomo wróciły zadowolone.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 16.12.2012 13:34    Przez: ~martinka
ZESPÓŁ to 25 lat spotkań i występów...one miały osoby które przychodziły i odchodziły. Jeżeli cie interesuje MENADZER I PANI MAłGORZATA to ich pytaj czy chcą być dalej z Grzegorzewiankami. Oni często zmieniają zespoły, jak mają lepsze propozycję to idą.Pewnie już im ten zespół nie odpowiada.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.01.2013 18:02    Przez: ~spostrzegawcza?
Chyba ci się w glowie pomieszało...piszesz glupoty, byle pisać.Rysiek i Gośka są w zespole dalej...a gdzie im będzie lepiej!Zazdrość ludzi zżera, ze podróżują i brednie piszecie
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.01.2013 18:14    Przez: ~ziomal
Plotkarsko się zrobiło na tej stronie...Tam gdzie jest Borysiewicz ze swoja kobitą tam zawsze jest ambaras.Ci ludzie robili zamieszanie w Kłodawie, WIEM TAK BYŁO NA PEWNO.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 31.01.2013 00:24    Przez: ~normalna...i nie zło ...
......oj zazdrościcie Grzegorzewiankom w ich sukcesach...wstyd bzdury pisać.ZESPÓL RADZI SOBIE NA WŁASNĄ RĘKĘ JAK MOŻE ZNIKĄD DOTACJI, ANI ZADNYCH FUNDUSZY, A TU JAKIES WYMYSŁY.chyba ludzka zlosliwośc bierze goręGRZEGORZEWIANKI ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW!!!!!!!!!!!!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 05.04.2013 09:45    Przez: ~ZNAJOMA GRUPY
GRZEGORZEWIANKOM najlepszych sukcesów — 26 maj Dzień Matki ____ MIŁOŚĆ prawdziwa to taka, której nie musimy zdobywać, milość matki i ta miłość do niej jest darem. " Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca- to miłość macierzyńska " ___________ / I.Kraszewski / "
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz