Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportCzyszczewski tuż za podium w sprincie indywidualnym

Czyszczewski tuż za podium w sprincie indywidualnym

Po brązowym medalu w wyścigu drużynowym Marcin Czyszczewski, kolarz KLTC Konin, był bardzo bliski wywalczenia drugiego krążka podczas Mistrzostwa Świata Juniorów.

W pierwszym swoim starcie Czyszczewski wraz z dwoma pozostałymi reprezentantami Polski wywalczył brązowy medal w wyścigu drużynowym. Bliski ponownego stanięcia na podium koninianin był również w wyścigu indywidualnym.

W półfinale Czyszczewski uległ Koreańczykowi, jak się później okazało - zwycięzcy całych zawodów. Koninianin miał jeszcze szansę na brąz, ale w wyścigu o trzecie miejsce przegrał z reprezentantem Niemiec i ostatecznie został sklasyfikowany na czwartym miejscu.

Trzecia i czwarta lokata podczas Mistrzostw Świata Juniorów oznaczają, że był to najlepszy start Czyszczewskiego podczas imprezy tej rangi.