LM.plSportJest przełamanie Sokoła! Ostański za Topolskiego?

Jest przełamanie Sokoła! Ostański za Topolskiego?

Po pięciu meczach bez zwycięstwa z rzędu Sokół Kleczew w końcu zdołał wywalczyć trzy punkty. Zespół w spotkaniu prowadził prawdopodobnie nowy-stary trener.

Po pięciu meczach bez zwycięstwa z rzędu Sokół Kleczew w końcu zdołał wywalczyć trzy punkty. Zespół w meczu prowadził już nowy-stary trener.

W ostatnim czasie kleczewianie zanotowali dwie porażki i dwa remisy w lidze oraz odpadli z okręgowego Pucharu Polski po przegranej z Górnikiem Konin. Złe wyniki Sokoła spowodowały pytania o przyszłość w klubie trenera Adama Topolskiego. Nieoficjalne informacje mówiły o tym, że zarząd klubu podjął już decyzję o zmianie szkoleniowca. Według jednego z włocławskich portali Sokoła w meczu z Kujawianką prowadził... Andrzej Ostański, z którym Sokół rozstał się po zakończeniu zeszłego sezonu. Klub nie wydał jednak żadnego oficjalnego komunikatu o zmianie szkoleniowca.

W sobotę kleczewianie mierzyli się w Izbicy Kujawskiej z tamtejszą Kujawianką. Sokołowi w końcu udało się zwyciężyć. Wynik w 37. minucie otworzył Arkadiusz Bajerski. W drugiej odsłonie meczu wyrównanie gospodarzom dał Piotr Gląba. Punkty kleczewianie uratowali w samej końcówce. Najpierw w 80. minucie na 2:1 trafił Łukasz Cichos, a wynik przypieczętował Alan Kujawa.

Kleczewianie utrzymali czwartą pozycję w tabeli z dorobkiem siedemnastu oczek i stratą czterech punktów do liderującej Warty Poznań. W przyszły weekend Sokół podejmie Start Warlubie.

Sokół Kleczew: Daniel Szczepankiewicz – Sebastian Antas (81' Jakub Antosik), Mikołaj Pingot, Robert Jędras, Mateusz Goiński, Norbert Grzelak (69' Alan Kujawa), Jakub Dębowski, Emile Thiakane (61' Sebastian Śmiałek), Tomasz Kowalczuk – Łukasz Cichos, Arkadiusz Bajerski (69' Krystian Sobieraj).