LM.plSportWysokie zwycięstwo Górnika z drużyną z okręgówki

Wysokie zwycięstwo Górnika z drużyną z okręgówki

Drugi sparing w bieżącym tygodniu rozegrali piłkarze Górnika Konin. Po wymagającym rywalu, jakim był Jarota Jarocin, w sobotę przyszedł czas na nieco niżej notowanego przeciwnika.

W Janikowie biało-niebiescy mierzyli się z liderem klasy okręgowej gr. kujawsko-pomorska II - Unią Janikowo. Koninianie bez problemu pokonali rywala, aplikując mu w meczu cztery bramki.

Wynik w 32. minucie otworzył Dawid Śnieg. Jeszcze przed przerwą na 2:0 trafił Bartosz Kowalski. Dwa kolejne gole padły dopiero w samej końcówce spotkania. W dwóch ostatnich minutach dwukrotnie do siatki rywali trafił Szymon Ćwiek.

Kolejny sparing lider IV ligi rozegra w najbliższy piątek. Rywalem piłkarzy Damiana Augustyniaka będzie Polanin Strzałkowo.

Unia Janikowo - Górnik Konin 0:4 (32' Dawid Śnieg, 42' Bartosz Kowalski, 88', 89' Szymon Ćwiek)
Górnik Konin: Łukasz Jaskólski (46' Dawid Kołodziejczak) - Mateusz Majewski (46' Maciej Rojewski), Dawid Śnieg (46' Patryk Kaczmarek), Jakub Marzyński (46' Szymon Ćwiek), Kamil Krzyżanowski (68' Mateusz Majewski), Bartosz Modelski (68' Bartosz Kowalski), Krystian Robak, Mateusz Augustyniak, Bartosz Kowalski (46' Krzysztof Słowiński), Łukasz Frydrych (46' Bartosz Maślak), Paweł Błaszczak (68' Łukasz Frydrych).