LM.plSportDwie różne połowy LKS, remis w starciu z Orlętami

Dwie różne połowy LKS, remis w starciu z Orlętami

Po dwa gole strzeliły w piątek drużyny LKS Ślesin i Orląt Aleksandrów Kujawski w meczu kontrolnym. Był to trzeci sparing w wykonaniu piłkarzy Adama Topolskiego.

Piątkowy rywal ślesinian występuje obecnie w IV lidze grupie kujawsko-pomorskiej, gdzie zajmuje dwunaste miejsce. Spotkanie zaczęli o wiele lepiej piłkarze LKS, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Wynik w 22. minucie otworzył Michał Goliński, wykorzystując podanie Damiana Markiewicza. Dziewiętnaście minut później Goliński trafił po raz drugi, tym razem asystę zapisał sobie Krzysztof Siedlecki.

Po zmianie stron piłka znów dwukrotnie znalazła się w siatce, ale tym razem była to siatka LKS. W 60. minucie ślesinianie stracili pierwszego gola, a wyrównać Orlęta zdołały w 77. minucie, wykorzystując rzut karny. Ostatecznie mecz skończył się remisem 2:2.

Kolejny sparing LKS Ślesin rozegra w najbliższą sobotę w Gnieźnie. Jego rywalem będzie tamtejszy Mieszko.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - LKS Ślesin 2:2 (22', 41' Michał Goliński)

LKS Ślesin: Szymon Szymański (46' Hubert Rachubiński) - Damian Markiewicz (46' Nikodem Urbański), Łukasz Łajdecki, Andrzej Górski, Adrian Majewski (46' Rafał Dębowski) - Kamil Lenartowski (46' Michał Kwiatkowski, 72' Bartosz Andrzejewski), Maciej Scherfchen, Dawid Jarka (80' Mariusz Olczyk), Michał Goliński, Bartosz Andrzejewski (46' Łukasz Jaskulski, 80' Michał Kwiatkowski) - Krzysztof Siedlecki (46' Mariusz Olczyk, 74' Damian Markiewicz).

źródło: lks-slesin.futbolowo.pl