LM.plSportLeśniewski znów strzela, Sokół lepszy od Neru

Leśniewski znów strzela, Sokół lepszy od Neru

Ner Poddębice to kolejny zespół, który uległ Sokołowi Kleczew podczas zimowego okresu przygotowawczego. W sobotę drużyna Andrzeja Ostańskiego wygrała 4:2.

Szesnasty zespół III ligi łódzko-mazowieckiej przez większą część sobotniego spotkania był znacznie gorszy od kleczewskiej drużyny. Sokół dominował w meczu od początkowych minut, choć większość bramek udało się piłkarzom z Kleczewa zdobyć dopiero w drugiej połowie.

Wynik już w piątej minucie otworzył Rafał Leśniewski. Był to już trzeci gol w trzecim spotkaniu z rzędu nabytku Sokoła i jeżeli nowy napastnik z Kleczewa utrzyma swoją formę to może być poważnym wzmocnieniem kleczewskiej drużyny.

Kolejne bramki padły dopiero w drugiej połowie. W 50. minucie na 2:0 podwyższył Emile Thiakane. W 61. minucie do siatki Neru trafił Arkadiusz Bajerski. Skrzydłowy Sokoła potwierdził swoją również dobrą dyspozycję w 85. minucie strzelając czwartą bramkę. W samej końcówce spotkania kleczewianie stracili jeszcze dwa gole i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem drużyny Andrzeja Ostańskiego 4:2.

Kolejny sparing kleczewianie rozegrają w najbliższy piątek. Ich rywalem będzie SKP Słupca.

Ner Poddębice - Sokół Kleczew 2:4 (5' Rafał Leśniewski, 50' Emile Thiakane, 61', 85' Arkadiusz Bajerski)

Sokół Kleczew: Daniel Szczepankiewicz (46' Adam Kwiatkowski) – Wiktor Patrzykąt (46' Sebastian Antas), Mikołaj Pingot (65' Sebastian Śmiałek), Mateusz Goiński (46' Marcel Koziorowski), Sebastian Śmiałek (46' Robert Jędras), Tomasz Kowalczuk (46' Maciej Stronka), Jakub Dębowski (46' Krystian Sobieraj), Norbert Grzelak (46' Jakub Antosik), Alan Kujawa (46' Arkadiusz Bajerski), Łukasz Cichos (46' Emile Thiakane), Rafał Leśniewski (65' Norbert Grzelak).

źródło: sokol.kleczew.pl