Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

PILNE

Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportSLF: Mefisto i Żychlin idą łeb w łeb

SLF: Mefisto i Żychlin idą łeb w łeb

Karsy zdołały awansować na trzecie miejsce po dwunastej kolejce Staromiejskiej Ligi Futsalu. Liderami pozostają Mefisto i Żychlin.

Oba zespoły w piątek wygrały swoje mecze i z dorobkiem 24 punktów plasują się na dwóch pierwszych miejscach tabeli. Mefisto pokonał Bakaland 2:1, a Żychlin wygrał z Krampem 8:3. Porażka Krampu pozwoliła awansować na trzecie miejsce Karsom, które zwyciężyły z Oldboys 7:3. Karsy mają obecnie trzy oczka straty do dwóch pierwszych miejsc, Kramp ma natomiast na koncie dziewiętnaście punktów.

Na piąte miejsce po piątkowych meczach awansowało Stare Miasto. Gospodarze rywalizacji mierzyli się z sąsiadem w tabeli - Główiewem. Stare Miasto wygrało 6:1 i zrównało się z Główiewem dorobkiem punktowym. Oba zespoły mają obecnie po szesnaście oczek. Bez zmian pozostał natomiast układ dolnej połowy tabeli. Bakaland wciąż wyprzedza Oldboys oraz Barczygłów.

Trzynasta kolejka odbędzie się już w najbliższy piątek. Karsy zagrają z Główiewem, Kramp zmierzy się z Bakalandem, Barczygłów powalczy o punkty ze Starym Miastem, a Oldboys podejmą Mefisto. Pauzować będzie Żychlin.