LM.plSportWicher przegrywa z mistrzem A-klasy, sześć straconych bramek

Wicher przegrywa z mistrzem A-klasy, sześć straconych bramek

Drugi mecz kontrolny ma za sobą beniaminek IV ligi - Wicher Dobra. Na własnym stadionie dobrzanie przegrali z Koroną-Pogoń Stawiszyn 1:6.

W drugim sparingu podczas letniego okresu przygotowawczego Wicher podejmował mistrza kaliskiej A-klasy - Koronę-Pogoń Stawiszyn. Do przerwy gra była wyrównana, ale po zmianie stron mecz zdominowali goście.

Korona-Pogoń wyszła na prowadzenie już w piątej minucie, a do siatki Wichru trafił Patryk Bajer. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Człapa.

W drugiej połowie piłkarze ze Stawiszyna wbili zespołowi z Dobrej jeszcze pięć goli. Autorami kolejnych trafień byli Albert Frankowski, Łukasz Adamiak, Patryk Bajer, ponownie Albert Frankowski i Bartosz Martyna. Ostatecznie Wicher Dobra przegrał 1:6.

Był to drugi mecz kontrolny w wykonaniu beniaminka IV ligi. W ubiegłą środę Wicher pokonał na własnym terenie Szczyt Szczytniki 4:3. Ostatni sparing zaplanowany jest na przyszłą niedzielę. Piłkarze Andrzeja Szymanowskiego podejmą w nim Kasztelanię Brudzew.

Wicher Dobra - Korona-Pogoń Stawiszyn 1:6 (Łukasz Człapa - Patryk Bajer x2, Albert Frankowski x2, Łukasz Adamiak, Bartosz Martyna).

źródło: Korona-Pogoń Stawiszyn