LM.plSportLKS Ślesin znów bez punktów. Przegrali wygrany mecz

LKS Ślesin znów bez punktów. Przegrali wygrany mecz

Zła seria ślesinian trwa. Piłkarze Adama Topolskiego przegrali mecz z Centrą Ostrów Wlkp. pomimo, że do przerwy prowadzili 1:0.

Już przed spotkaniem wiadomo było, że mecz z ostrowską drużyną będzie dla LKS Ślesin ciężką przeprawą. Pierwsza połowa pokazała jednak, że gospodarze są w stanie z Centrą powalczyć, a może nawet - wygrać. Gra ślesinian układała się bardzo dobrze, na dodatek od 32. minuty LKS prowadził.

Wtedy to akcję lewą stroną rozegrał Adrian Majewski. Dośrodkowana piłka dotarła do Dawida Kierzka, ten jeszcze mając na plecach obrońcę zdołał odegrać piłkę do Michała Golińskiego, który zamknął całą akcję i dał prowadzenie LKS Ślesin.

O ile pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była bardzo dobra, o tyle w drugiej odsłonie znacznie lepiej zaprezentowała się Centra. W 65. minucie gościom udało się wyrównać - po dośrodkowaniu z rzutu wolnego skuteczny strzał głową oddał Tomasz Adamiak.

Niemal dziesięć minut później było już 1:2. Tym razem błąd popełnił Jakub Marzyński, przegrywając pojedynek jeden na jeden z zawodnikiem Centry. Piłka zagrana została wzdłuż bramki, a z pięciu metrów do siatki dobił ją Marcin Wandzel.

Ostrowianie wygrali ostatecznie 2:1. Była to czwarta porażka zespołu Adama Topolskiego w bieżącym sezonie. LKS z ośmioma punktami na koncie plasuje się na jedenastym miejscu w lidze. Najbliższy mecz już we wtorek - ślesinianie zagrają w Licheniu Starym z tamtejszym Strażakiem w ramach ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski.

LKS Ślesin - Centra Ostrów Wlkp. 1:2 (32' Michał Goliński - 65' Tomasz Adamiak, 74' Marcin Wandzel)

LKS Ślesin: Szymon Szymański - Eryk Wolinowski (60' Jakub Marzyński), Andrzej Górski, Łukasz Łajdecki, Adrian Majewski (80' Marcin Balalja), Adrian Górecki (46' Eryk Rusin), Dawid Jarka, Damian Markiewicz (75' Rafał Dębowski), Dawid Kierzek, Mariusz Olczyk, Michał Goliński.