LM.plSportSKP znów bez zwycięstwa

SKP znów bez zwycięstwa

Trzeci mecz bez wygranej zaliczyli wczoraj piłkarze SKP Słupca. Podopieczni Marcina Woźniaka zremisowali na własnym terenie z Piastem Kobylin 2:2.

Wzmocniony w ostatnim czasie Kobylin już drugi raz zaskoczył drużynę z regionu konińskiego. Tydzień temu Piast niespodziewanie pokonał na wyjeździe Górnika Konin, w sobotę udało mu się zdobyć punkty w Słupcy.

Spotkanie zaczęło się jednak po myśli gospodarzy. Już w piątej minucie prowadzenie SKP dał Patryk Krawiec. W dziewiętnastej minucie słupczanie podwyższyli, tym razem na listę strzelców wpisał się Dariusz Gromanowski. Goście zaczęli odrabiać straty dopiero w drugiej połowie meczu. W 58. minucie kontaktowe trafienie zdobył Jędrzej Paczków. Pomocnik Kobylina zdobył jeszcze drugą bramkę cztery minuty później, wyrównując wynik spotkania. Więcej goli już nie padło i SKP Słupca zremisował z Piastem Kobylin 2:2.

Podopieczni Marcina Woźniaka utrzymali czwarte miejsce w tabeli IV ligi. Słupczanie mają w dorobku jedenaście oczek i stratę pięciu punktów do liderującej Obry Kościan. Za tydzień SKP zmierzy się na wyjeździe z Orłem Mroczeń.