Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportSKP wspiera się rezerwami i wygrywa sparing

SKP wspiera się rezerwami i wygrywa sparing

Lechia Kostrzyn padła łupem SKP Słupca podczas sparingowego spotkania rozgrywanego w Poznaniu. Podopieczni Marcina Woźniaka wygrali 3:0.

Słupczanie mierzyli się wczoraj z siódmym zespołem IV ligi grupy północnej. W spotkaniu nie mogło wystąpić łącznie czterech zawodników z podstawowej kadry SKP, ale dzięki temu szansę na pokazanie się trenerowi dostali piłkarze z zespołu rezerw – Jacek Kowalczyk, Jakub Grzelak i Wojciech Drozd.

SKP pokonał ostatecznie Lechię 3:0. Wynik w pierwszej połowie otworzył Piotr Witowski, a kolejne bramki dołożyli Jacek Kowalczyk i Michał Lorencki. Jak ocenia Marcin Woźniak, trener słupeckiej drużyny, sobotnie spotkanie nie było meczem z dużą liczbą sytuacji – W pierwszej części pierwszej połowy przeważaliśmy, ale później mecz się wyrównał, głównie dlatego, że rywale przeprowadzili aż siedem zmian. W końcówce jednak to znowu my byliśmy lepszą stroną.

Kolejny sparing SKP rozegra w przyszły weekend. Na boisku przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie słupczanie zmierzą się z Wartą Krzymów.