LM.plSportMedyk remisuje z Austriaczkami na zakończenie drugiego obozu

Medyk remisuje z Austriaczkami na zakończenie drugiego obozu

Wynikiem 1:1 zakończył się sparingowy mecz Medyka POLOmarket Konin z FSK Simacek St. Pölten-Spratzern. Był to ostatni mecz kontrolny podczas obozu przygotowawczego w Wałbrzychu.

W sobotnim meczu medyczki walczyły z liderem austriackiej ekstraklasy. Piłkarki FSK Simacek St. Pölten-Spratzern potrafiły już w bieżącym sezonie pokonywać dotychczasowego wielokrotnego mistrza Austrii – Neulengbach, czy rozbić w innym sparingowym starciu Slovana Bratysława.

W starciu z mistrzem Polski drużyna z Austrii zdołała jednak tylko zremisować. Do przerwy oba zespoły bezbramkowo remisowały, po przerwie natomiast strzelił po jednej bramce. Dla Medyka POLOmarket w 85. minucie gola trafiła Ewa Pajor.

Był to ostatni sparing podopiecznych Romana Jaszczaka podczas obozu przygotowawczego w Wałbrzychu. Od przyszłego tygodnia medyczki będą trenowały już w Koninie.

Medyk POLOmarket Konin: Anna Szymańska – Aleksandra Sikora, Radoslava Slavcheva, Nikoleta Nikolić, Katarzyna Konat (Anna Pilipenko), Patrycja Balcerzak, Sylwia Matysik (Maria Ficzay), Ewelina Kamczyk (Paulina Zawiślak), Ewa Pajor, Sandra Ĺ˝igić (Marta Woźniak), Anna Gawrońska.