Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

IMGW: W nocy z wtorku na środę prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

LM.plSportPrzełamali złą passę, sześć bramek z Pakością

Przełamali złą passę, sześć bramek z Pakością

Po dwóch porażkach w sparingowych spotkaniach LKS Ślesin pokonał kolejnego rywala podczas zimowego okresu przygotowawczego. Zespół Damiana Augustyniaka rozbił Noteciankę Pakość 6:0.

W piątym meczu kontrolnym lider IV ligi grupy wielkopolskiej południowej grał z trzecią drużyną IV ligi grupy kujawsko-pomorskiej. Pomimo teoretycznie wyrównanych szans obu zespołów LKS na boisku był znacznie lepszy i w konsekwencji wygrał wysoko.

Wynik w 27. minucie otworzył Paweł Błaszczak, który głową wykończył dośrodkowanie Damiana Markiewicza. Chwilę później w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Pietrzak i podcinką pokonał golkipera rywali. Kolejne cztery gole padły w drugiej odsłonie meczu. W 50. minucie akcję Pietrzaka skopiował Adrian Majewski, a dziesięć minut później czwartą bramkę po uderzeniu głową zdobył Krzysztof Siedlecki. W 70. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił Mateusz Majewski. Wynik chwilę później ustalił jednak z zawodników testowanych.

W kolejnym sparingu LKS Ślesin zmierzy się w Strzałkowie z tamtejszym Polaninem.

LKS Ślesin: Marcin Wojciechowski (46’ Dawid Kołodziejczak) – Damian Markiewicz, Łukasz Łajdecki, Mateusz Majewski (70’ Paweł Krygier), Bartosz Andrzejewski (46’ Błażej Podziński) – Michał Kwiatkowski (46’ zawodnik testowany), Dawid Jarka, Adrian Majewski (70’ Bartosz Grabowski), Paweł Krygier (46’ zawodnik testowany), Łukasz Pietrzak (70’ Michał Kwiatkowski) – Paweł Błaszczak (46’ Krzysztof Siedlecki).

źródło: lks-slesin.futbolowo.pl