Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportSKP przełamał się w Kobylinie. Dwa gole Kujawy

SKP przełamał się w Kobylinie. Dwa gole Kujawy

Nie będzie czwartej porażki z rzędu w wykonaniu SKP Słupca. Zespół Marcina Woźniaka zwyciężył w wyjazdowym starciu z Piastem Kobylin 4:0.

Ostatnie tygodnie były dla słupczan ciężkie. Zespół kiepsko wszedł w wiosenną część rozgrywek i od trzech spotkań nie tylko nie potrafił wygrać, ale nawet strzelić bramki swoim rywalom. W niedzielę SKP jechał na trudny teren do Kobylina, gdzie ostatnio punkty straciły zespoły LKS Ślesin i Górnika Konin.

Słupczanie jednak przełamali swoją niemoc i to od razu strzelając cztery gole. Już w piątej minucie prowadzenie zespołowi Marcina Woźniaka dał Dariusz Gromanowski. Przed przerwą drugą bramkę dorzucił Alan Kujawa. Ten sam piłkarz podwyższył wynik meczu w 66. minucie. Rezultat samobójczym trafieniem w 86. minucie ustalił Krystian Jędrzejak. SKP Słupca wygrał 4:0.

Dzięki zwycięstwu słupczanie awansowali na siódme miejsce w lidze z dorobkiem 30 punktów. W przyszły weekend SKP podejmie Orła Mroczeń.