LM.plSportLKS Ślesin pozostał liderem, ale wciąż z jednym punktem przewagi

LKS Ślesin pozostał liderem, ale wciąż z jednym punktem przewagi

Wygraną 2:0 zakończył się niedzielny mecz LKS Ślesin z Białym Orłem Koźmin Wlkp. Dzięki tej wygranej zespół Damiana Augustyniaka pozostał liderem IV ligi.

Mecz w Koźminie Wlkp., pomimo dużej różnicy dzielącej miejsca obu zespołów w tabelach, mógł być dla ślesinian trudny. Biały Orzeł wiosną prezentuje się naprawdę dobrze i z zespołu zagrożonego spadkiem zmienił się w drużynę środka tabeli. W niedzielę drużyna z Koźmina Wlkp. musiała jednak uznać wyższość swoich rywali.

Do wygranej LKS wystarczyły dwa gole. Wynik w 37. minucie otworzył Paweł Błaszczak. Druga bramka padła w 61. minucie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Woźniak. Dzięki tym golom LKS Ślesin zwyciężył z Białym Orłem Koźmin Wlkp. 2:0.

Ślesinianie utrzymali jeden punkt przewagi nad KKS 1925 Kalisz (wicelider IV ligi pokonał 3:2 Victorię Ostrzeszów). W przyszły weekend drużyna Damiana Augustyniaka podejmie PKS Racot.