Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościADR w kADRze. Znamy laureatów konkursu!

ADR w kADRze. Znamy laureatów konkursu!

Materiał promocyjny

Dodano:
ADR w kADRze. Znamy laureatów konkursu!
materiał promocyjny

Trzy nagrody oraz wyróżnienie specjalne przyznane zostały w konkursie organizowanym przez Zakład Utylizacji Odpadów i LM.pl „ADR w kADRze”. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w czwartek w Klubokawiarni NOT w DK Oskard.

„Konkurs ADR w kADRze” trwał przez ostatnie kilka miesięcy. Zadaniem uczestników było uwiecznienie na zdjęciu ADR – pojazdu, za pomocą którego przewozi się odpady niebezpieczne unieszkodliwiane w Zakładzie Utylizacji Odpadów w Koninie. Ostatecznie komisja konkursowa zakwalifikowała do rywalizacji dwanaście prac, a uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w czwartek w Klubokawiarni NOT w Domu Kultury Oskard w Koninie.

Przesłane zdjęcia bardzo nam się podobały. Zakład Utylizacji Odpadów jest już długo w Koninie, staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej w Polsce. Prowadzimy działania edukacyjne i uznaliśmy, że najlepszą formą edukacji jest zabawa. Najważniejsza informacja, na jakiej nam zależało, została przekazana – że nasze odpady są transportowane w najwyższym standardzie bezpieczeństwa, przy odpowiednich procedurach – powiedział Marcin Krupa, prezes zarządu ZUO w Koninie.

Fotografie oceniane były przez komisję konkursową pod przewodnictwem Renaty Rudowicz, fotografki, pracownicy Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, prowadzącej Koniński Klub Fotograficzny Fajnych Fotografów. Pierwsze miejsce w konkursie przyznano Arturowi Szymczukiewiczowi, drugie – Hannie Szmytkowskiej, a trzecie – Patrykowi Bąkowskiemu. Ponadto wyróżnienie specjalne prezesa Marcina Krupy otrzymała praca autorstwa Ewy Bąkowskiej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe – aparaty Instax.

Podczas gali dla uczestników konkursu wystąpiły tancerki zespołu Rytmix, Igor Biniewicz i Maja Bartczak ze Studia Piosenki Estradowej HIT, a także Laura Bączkiewicz, uczestniczka Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2022 r. Galę zakończyło wspólne zdjęcie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole