Skocz do zawartości
LM.plWiadomościBadanie aorty brzusznej w konińskim szpitalu. Za darmo i bez skierowania

Badanie aorty brzusznej w konińskim szpitalu. Za darmo i bez skierowania

Dodano: , Żródło: LM.pl
Badanie aorty brzusznej w konińskim szpitalu. Za darmo i bez skierowania
Zdrowie

W poniedziałek w poradni specjalistycznej konińskiego szpitala przy ul. Szpitalnej 54 odbędzie się bezpłatne badanie aorty brzusznej dla mężczyzn w wieku 50 – 69 lat z województwa wielkopolskiego.

Badanie aorty pozwala wykryć tętniaka. U większości chorych osób nie daje on żadnych objawów i często jest wykrywany przypadkowo, przy okazji innych chorób. Pęknięty tętniak aorty brzusznej stanowi bezpośrednie zagrożenie życia. Jednak wczesne rozpoznanie oraz właściwa opieka medyczna są podstawą pomyślnego leczenia. Wczesna diagnoza może uratować życie.

Poniedziałkowe badanie USG aorty brzusznej w konińskim szpitalu jest bezpłatne. By z niego skorzystać nie potrzeba skierowania. Badanie jest bezbolesne i bezpieczne, mogą wziąć w nim udział mężczyźni w wieku 50 – 69 lat z województwa wielkopolskiego. Przeprowadzone zostanie w poradni specjalistycznej przy ul. Szpitalnej 54.

Żeby skorzystać z badania należy się wcześniej zapisać pod nr tel. 503 075 095 lub mailowo: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego, PESEL, miejscowość wykonywanego badania).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole